SON TV

Selen Soyder ve Tolgahan Sayışman aşkı bitti

Lale Devri' adlı dizide başrolü paylaşan ve büyük aşk yaşayan Tolgahan Sayışman ile Selen Soyder'ın gerçek aşkı da son buldu.

Selen Soyder ve Tolgahan Sayışman aşkı bitti

Lale Devri’ adlı dizide başrolü paylaşan ve büyük aşk yaşayan Tolgahan Sayışman ile Selen Soyder’in dizinin sona ermesinden kısa bir süre sonra ayrıldığı öğrenildi. Soyder’in birlikte yaşadıkları evden Nişantaşı’na taşındığı, Sayışman’ın da Avrupa tatiline çıktığı söyleniyor.

SELEN’İN FERRARİ’DEN HABERİ YOK

Ünlü çiftle ilgili ayrılık iddiaları geçen hafta Sayışman’ın 340 bin Euro’ya aldığı Ferrari marka otomobille görüntülenmesiyle başladı. Soyder, ertesi gün gazetecilerin Ferrari sorusuna “Öyle mi, benim haberim yok” cevabını verdi.

TOLGAHAN İSPANYA’YA GİTTİ

Yeni otomobiliyle görüntülendikten sonra, Atletico Madrid-Chelsea maçını izlemek üzere İspanya’ya giden Sayışman, fotoğraflarını Instagram’da paylaştı. Sayışman; Murat Boz, Fatih Terim ve Bahadır Özdener gibi isimlerin olduğu grupla, Arda Turan’ın evine de konuk oldu. Yakışıklı oyuncu, İspanya’dan İngiltere’ye geçecek ve Chelsea-Atletico Madrid karşılaşmasının rövanşını da izleyecek.

ETİKETLER: