SON TV

Sinan Akçıl’dan Ebru Şallı açıklaması

Ünlü popçu Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile yaşadığı aşkı anlattı.

Sinan Akçıl’dan Ebru Şallı açıklaması

Yerli Justin Bieber Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile ilişkisinin kendisine çok iyi geldiğini söyledi. Ebru Şallı ile ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Akçıl, Kutsal Kadını Ebru Şallı için, “O bana, egolarımdan tamamen arınmayı öğretti” diyor.

Sinan Akçıl’ın Sabah’a verdiği röportajdan öne çıkan başlıklar..

Geçtiğimiz hafta çıkarttığı ‘Tabi Tabi’ adlı albümüyle kısa sürede büyük başarı yakalayan Sinan Akçıl, albümde sevgilisi Ebru Şallı için yazdığı üç şarkıya da yer vermiş.

“HÜLYA AVŞAR’DAN ÖZÜR DİLERİM”

Şu çok konuşulan ‘Mavi Mavi’ şarkısının hikayesi nedir?
Öncelikle çok değerli Hülya Avşar’dan bu şarkı için özür diliyorum. (Gülüyor) Onun da gözleri çok çok güzel ama ben ikinci ‘Mavi Mavi’ vakasını bu şarkıyla başlatmayı düşünüyorum ve umarım o da bu şarkıyı beğenir çünkü ‘Mavi Mavi’ denince akla gelen iki isim varsa; ilki Hülya Avşar’dır, ikincisi de benim ‘mavi mavim’.

Ebru Şallı’yı hayatınıza giren diğer kadınlardan farklı kılan ne?
Farkı şu ya da bu dersem, daha önce ilişki yaşadığım diğer kadınlara saygısızlık veya haksızlık etmiş olurum. Ama Ebru her zaman kendi ayakları üstünde durmayı başarmış ve başarılarıyla ayakta kalmış. Ayrıca bir yıl önce yaşadığı süreci çok iyi atlatmış, saygı ve sevgisini kimseden esirgemeyen bir kişi. Çok da iyi bir anne. Ben ona ‘Anne ceylan’ diyorum. Açıyorum bazen yavrusunu koruyan ceylan görüntülerinin olduğu belgeselleri, “İşte sen busun” diyorum! O da gülüyor.

“EBRU’YU PİLATES İLE TAVLADIM”

İlişkinizin temel noktası ne?
Paylaşmak… Bir de her ikimizin de egolarımızdan tamamen arınmış olmamız. Hatta bana bunu o öğretti diyebilirim.

“ÇOCUKLARLA TANIŞTIK”

Ebru Hanım’ın çocuklarıyla aranız nasıl, görüşüyor musunuz?
Görüşüyoruz tabii ki, tanışıyorum. Sonuçta onlar Ebru’nun en değerli varlıkları. Onun en değerli varlıkları oldukları için benim için de çok kıymetli ve değerliler. Bir de ben Ebru’nun çocuklarıyla ilişkisini gördükçe büyüleniyorum; cennette saklıyor onları.