SON TV

Hande Yener hamile mi? Şok iddia

Bursa'da konser veren pop müzik şarkıcısı Hande Yener'in giydiği kıyafet yüzünde çıkan göbeği Hande Yener hamile mi? sorusunu akıllara getirdi.

Hande Yener hamile mi? Şok iddia

Bursa’da konser veren pop müzik şarkıcısı Hande Yener’in giydiği kıyafet yüzünde çıkan göbeği Hande Yener hamile mi? sorusunu akıllara getirdi.

Ünlü şarkıcı Hande Yener konserinde giydiği kostümü çok konuşulmuştu. Yener’in yeni albümü için aynı kıyafetle verdiği bu poz ise şaşırttı.

Hande Yener’in kilo aldığı ve hatta hamile olduğu dedikodularına Instagram hesabından cevap verdi.

Türkiye de çok ama çok sevilen süper şarkıcı hande yener görenleri büyüledi. Süper isim Hande Yener Altın yaldızlı kıyafetleri ile gözleri kamaştırdı adeta.

Hande Yenerin karnı şiş göründü bu görüntü hayranlarına büyük bir merak sardı acaba hande yener hamile mi? şeklinde bir merak. Hande Yener hayranlarını coşturdu.

Hande Yener hayranlarının sevdiği şarkıları çok güzel bir şekilde seslendirdi ve çok büyük bir beğeni kazandı…

Hande Yener, Bursalı hayranlarıyla dün gece Görükle Trio 22-02’de buluştu. Büyük ilgi gören Yener, iki saati aşkın bir süre sahnede kaldı.

Yüksek bir sahne performansı sergileyen Hande Yener’e, 2’si kadın 4 dansçı eşlik etti. Hande Yener, konseri sırasında eski şarkılarının yanı sıra ’Mükemmel’ adlı yeni albümündeki şarkıları da seslendirdi.

Gördüğü ilgi karşısında mutlu olan Yener, “Sizler harikasınız” diyerek hayranlarına teşekkür etti. Yener, bin kişinin izlediği konserde giydiği elbisesiyle de dikkatleri üzerine çekti. Hareketli şarkılar eşliğinde dans eden ve altın yaldızlı bir kıyafet giyen Yener’in kilo aldığı görüldü.