SON TV

Buse Terim’in evleniyor Merve Terim hastanede!

Buse Terim evlendi, Buse Terim düğün, Merve Terim, Merve Terim hastane, Buse Terim kimdir, Buse evlendi ablası hastaneye gitti

Buse Terim’in evleniyor Merve Terim hastanede!

Buse Terim evlendi, Buse Terim düğün, Merve Terim, Merve Terim hastane, Buse Terim kimdir, Buse evlendi ablası hastaneye gitti

Buse Terim’in düğünün yapılacağı saatlerde ablası Merve Terim’in de Amerikan Hastanesi’nde olduğu öğrenildi.

c Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı’nın düğünü dün akşam yapıldı. Buse Terim’in düğünün yapılacağı saatlerde ablası Merve Terim’in de Amerikan Hastanesi’nde olduğu öğrenildi. Merve Terim’in hastanede olduğu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kenan Işık ve Süleyman Seba’yı ziyaret etmek için gittiği hastanede o sırada orada bulunan Merve ile görüşmesiyle ortaya çıktı. Hamile olan Merve Terim’in neden hastanede olduğuna dair bir açıklama yapılmadı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 21 Mart’tan beri hastanede yatan tiyatro sanatçısı Kenan Işık’ı, tedavi gördüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde ziyaret etti.

Dolmabahçe’deki Başbakanlık Çalışma Ofisi’nden ayrılan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, saat 19.50’de Işık’ın yattığı hastaneye geldi. Sanatçının son durumu hakkında bilgi alan Erdoğan, aynı hastanede yatmakta olan Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’yı da ziyaret etti.

Yaklaşık 50 dakika hastanede kalan Erdoğan’ın, doğum için Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde bulunan Fatih Terim’in kızı Merve Terim ile de görüştüğü öğrenildi

BUSE TERİM EVLENDİ
Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı’nın düğünü dün akşam yapıldı. Kız evine davul-zurna eşliğinde giden damat, gelinle karşılıklı göbek attı.

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim, nişanlısı Volkan Bahçekapılı ile 16 Mayıs’ta düzenlenecek düğün töreniyle evlenecekti. Ancak Soma faciası nedeniyle düğün yapılmadı, genç çift aile arasında düzenlenen sade bir törenle nikâh defterini imzaladı. Ertelenen düğün, dün akşam Shangri-La Bosphorus Otel’de gerçekleşti. Bahçekapılı, tören öncesi Terim’i almaya kız evine gitti. Gelin dışarı çıktıktan sonra damatla davul-zurna eşliğinde karşılıklı göbek attı. Genç çiftin aralarında Oğulcan Engin’in de bulunduğu arkadaşları, üzerinde “Aldık gidiyoruz” yazan pankart açtı. Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı, düğünün ardından arkadaşları için Esma Sultan Yalısı’nda parti verdi.

Buse Terim düğün fotoğrafları, Buse Terim kimdir, Buse Terim kaç yaşında, Buse Terim biyografi,

Buse Terim kimdir?
Buse Terim, 21 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Doğduğu meleket İstanbul da Yüzyıl Işıl Koleji’ni bitirip mezun oldu.

2011 yılında, New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü bitirdi. Burberry, Dolce&Gabana, Elle Dergisi ve Ralph Lauren gibi markalarda staj yaptı.