SON TV

Erhan Çelik ile aşk yaşayan Gülben Ergen’in annesi huzurevinde!

Magazin gündemine bomba gibi düşen Erhan Çelik Gülben Ergen birlikteliğinin ardından Gülben Ergen'in annesi huzurevinde olması herkesi şaşırttı!

Erhan Çelik ile aşk yaşayan Gülben Ergen’in annesi huzurevinde!

Magazin gündemine bomba gibi düşen Erhan Çelik Gülben Ergen birlikteliğinin ardından Gülben Ergen’in annesi huzurevinde olması herkesi şaşırttı!

Gülben Ergen, Erhan Çelik’le evlilik hazırlıkları yaparken annesi huzurevinde kalıyor. Kendi isteğiyle İzmir’deki çok lüks bir tesise yerleşen Gülser Hanım, karşılığında 750 bin lira ödedi!

Gülben Ergen, Gülben Ergen Erhan Çelik, Gülben Ergen annesi, Gülben Ergen evlilik, Gülben Ergen Erhan Çelik evlilik

Şimdilerde gazeteci sevgilisi Erhan Çelik’le düğün planları yapan Gülben Ergen; annesine karşı verdiği mücadeleyi kaybetti. Gülser Bayar, yaklaşık 2 sene önce kızına İzmir Urla’da bulunan bir huzurevine yerleşmek istediğini söyledi. Ancak Gülben Ergen, annesinin bu fikrine şiddetle karşı çıktı.

İNADINDAN VAZGEÇMEDİ

Fakat Gülser Hanım, inadından vazgeçmedi ve sonunda dediğini yaptı. Son dönemde Bodrum Gündoğan’daki evinde hiç görünmeyen Gülser Hanım’ın bir süre önce Urla’daki Darüşşafaka Rezidans’a yerleştiği ortaya çıktı. Gülser Bayar, en lüks otelleri aratmayan huzurevine yerleşmek için Darüşşafaka’ya yaklaşık 750 bin liralık bağışta bulundu.

HİÇ YALNIZ BIRAKMIYOR

Gülben Ergen ise annesinin huzurevinde bulunmasından dolayı alacağı tepkilerden korkup; bu durumu herkesten sakladı. Yaşıtlarıyla Darüşşafaka Rezidans’ta son derece mutlu günler geçirdiği öğrenilen Gülser Bayar’ı kızı ise bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Gizlice huzurevine gidip burada annesini ziyaret eden Gülben Ergen; müstakbel eşi Erhan Çelik’i de burada Gülser Hanım’la tanıştırdı. Gülser Bayar’ın; huzurevinden ise sadece torunlarını görmek için çıktığı konuşuluyor…

ERHAN ÇELİK KİMDİR? TIKLAYIN

ETİKETLER: