SON TV

Müge Boz’un Arka Sokaklar ismi belli oldu!

Güzel oyuncu Müge Boz'un Arka Sokaklar dizisinde oynayacağı karakterin ismi belli oldu.

Müge Boz’un Arka Sokaklar ismi belli oldu!

Güzel oyuncu Müge Boz’un Arka Sokaklar dizisinde oynayacağı karakterin ismi belli oldu.

Oyuncu Müge Boz, “Arka Sokaklar” kadrosuna katıldı. Dizide “Ece Dündar” isimli komiser olarak izleyicinin karşısına çıkacak olan Boz, rolü için yakın dövüş ve silah tutma eğitimi aldı.

Müge Boz, Müge Boz Arka sokaklar, Müge Boz dizi, Müge Boz yeni dizi, Müge Boz karakter, Müge Boz kimdir

Müge Boz kimdir
Müge Boz (d. 13 Nisan 1984), Türk oyuncu ve manken.

İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi’nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi. Norveç’te Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanarak, orada ‘strategic design’, ‘digital photography’ eğitimleri almıştır. 11 sene bale, 4 sene piyano eğitimi almıştır. Birçok spor dalıyla ( yüzme, tenis, paten, voleybol, motorsiklet ) ilgilenmiştir. Son bir yıldır düzenli olarak yoga yapmaktadır. 2011 yılında Şüphe adlı dizide Meltem karakterini ve Karakol adlı dizide Ada karakterini canlandırmıştır.

2009’da Turkcell’in 3G reklamında, 2010 yılında da Arçelik Autologic Çamaşır Makinesi, Maximum Kart ve Nescafe 3’ü 1 Arada reklamlarında rol almıştır.

Ayrıca modellik de yapmaktadır. Zen Pırlanta’nın 2010 kampanyasının yüzüdür. Loft ve T-box çekimlerinde de yer almıştır. Vogue, Tempo, Marie Claire, Women’s Health, İnstyle gibi dergilerde moda cekimleri yapmıştır. İkinci sezonunda katıldığı Leyla ile Mecnun dizisinden sezon sonu ayrılmıştır. Şimdi ise TRT 1 de Gurbette Aşk adlı dizide rol almaktadır.