SON TV

Arda Turan’dan Büşra Pekin’e şaşırtan sürpriz – Arda Turan Büşra Pekin aşk mı yaşıyor

Arda Turan güzel oyuncu Büşra Pekin'in doğum gününe katıldı ve sürpriz yaptı. Arda Turan Büşra Pekin aşk mı yaşıyor? Arda Turandan Büşra Pekine şaşırtan sürpriz

Arda Turan’dan Büşra Pekin’e şaşırtan sürpriz – Arda Turan Büşra Pekin aşk mı yaşıyor

BKM, Büşra Pekin, Arda Turan, Arda Turan Büşra Pekin haberleri, Arda Turan Büşra Pekin, şaşırtan sürpriz, aşk mı yaşıyor, arda turanın sevgilisi,

BKM’den tanınan güzel oyuncu Büşra Pekin’e doğum gününde büyük sürpriz yapıldı. Yıldız futbolcu Arda Turan güzel oyuncu Büşra Pekin’in doğum gününe katıldı ve sürpriz yaptı. Arda Turan’ın bu sürprizi akılları karıştırdı. Kalbi boş olan Arda Turan hep güzeller ile anılırken bu sürpriz akılları yine aşk mı sorularını getirmedi değil.

Büşra Pekin önceki akşam doğum gününü kutladı. Güzel oyuncunun doğum günü kutlandı ve büyükte bir sürpriz yaşandı. Başarılı futbolcu Arda Turan Büşra Pekin’in doğum gününe katıldı. Bu büyük sürpriz karşısında Büşra Pekin oldukça mutlu oldu.

BKM oyuncularından Büşra Pekin dün akşam 32. yaşını kutladı. Düzenlediği doğum günü partisinde oyuncu arkadaşları hazır bulundu. Doğum günü partisinin sürpriz ismi ise yıldız futbolcu Arda Turan‘dı. Grup gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Başta BKM oyuncuları, olmak üzere çok sayıda ünlü isim Büşra Pekin’i bu özel gününde yalnız bırakmadı. Arda Turan da doğum gününe katılarak Büşra Pekin’e sürpriz yaptı.Gecenin geç saatlerine kadar eğlenen grup sık sık fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.Yakın arkadaşlarıyla birlikte yeni yaşını kutlayan Pekin, paylaştığı fotoğrafın altına ‘Dün akşamın bu kadar güzel olmasını sağlayan tüm dostlarıma teşekkür… Sizi seviyorum.’ notunu yazdı.

ETİKETLER: