SON TV

Kanal D Alabora – Alabora sunucusu kim

Alabora sunucusu kim, Alabora sunucusu adı, Kanal D Alabora, Alabora yarışması sunucusu, Alabora yarışması Kanal D, Alabora yarışmasının sunucusu kim

Kanal D Alabora – Alabora sunucusu kim

Alabora sunucusu kim, Alabora sunucusu adı, Kanal D Alabora, Alabora yarışması sunucusu, Alabora yarışması Kanal D, Alabora yarışmasının sunucusu kim

Alabora sunucusu kim, Alabora sunucusu adı, Kanal D Alabora, Alabora yarışması sunucusu, Alabora yarışması Kanal D, Alabora yarışmasının sunucusu kim

ALABORA YARIŞMASININ SUNUCUSU ANIL İLTER

Kanal D Alabora yarışması, Alabora yarışması yarışmacılar, Alabora yarışması 1. bölüm, Alabora yarışması yarışmacı isimleri, Alabora yarışması kişiler, Alabora yarışması Savaş Kıran, Alabora yarışması Ceren Yılmaz, Alabora yarışması Celal Çiçek, Alabora yarışması Sara Levi, Alabora yarışması Behçet Demir, Alabora yarışması Seda Canbolat, Alabora yarışması Umur Yiğit Vanlı, Alabora yarışması Buket Aras, Alabora yarışması Orkun Pek, Alabora yarışması Melis Maja Aksoy, Alabora yarışması Umut Gövercin, Alabora yarışması Ufuk Değer, Alabora yarışması Nihal Öztürk

Kanal D Alabora yarışması, Alabora yarışması yarışmacılar, Alabora yarışması 1. bölüm, Alabora yarışması yarışmacı isimleri, Alabora yarışması kişiler, Alabora yarışması Savaş Kıran, Alabora yarışması Ceren Yılmaz, Alabora yarışması Celal Çiçek, Alabora yarışması Sara Levi, Alabora yarışması Behçet Demir, Alabora yarışması Seda Canbolat, Alabora yarışması Umur Yiğit Vanlı, Alabora yarışması Buket Aras, Alabora yarışması Orkun Pek, Alabora yarışması Melis Maja Aksoy, Alabora yarışması Umut Gövercin, Alabora yarışması Ufuk Değer, Alabora yarışması Nihal Öztürk

Alabora kızlar takımı: Nihal Öztürk, Ceren Yılmaz, Sara Levi, Seda Canbolat, Buket Aras, Melis Maja Aksoy, Nihal Öztürk

Alabora erkekler takımı: Savaş Kıran, Celal Çiçek, Behçet Demir, Umur Yiğit Vanlı, Orkun Pek, Umut Gövercin, Ufuk Değer

Kanal D Alabora yarışması, Alabora yarışması yarışmacılar, Alabora yarışması 1. bölüm, Alabora yarışması yarışmacı isimleri, Alabora yarışması kişiler, Alabora yarışması Savaş Kıran, Alabora yarışması Ceren Yılmaz, Alabora yarışması Celal Çiçek, Alabora yarışması Sara Levi, Alabora yarışması Behçet Demir, Alabora yarışması Seda Canbolat, Alabora yarışması Umur Yiğit Vanlı, Alabora yarışması Buket Aras, Alabora yarışması Orkun Pek, Alabora yarışması Melis Maja Aksoy, Alabora yarışması Umut Gövercin, Alabora yarışması Ufuk Değer, Alabora yarışması Nihal Öztürk

Alabora’da neler olacak?
“Alabora”da,7’si kız (Buket Aras, Seda Canpolat, Sara Levi, Nihal Öztürk, Ceren Yılmaz, Ezgi Ünal, Melis Maja Aksoy) 7’si erkek (Celal Çiçek, Umur Yiğit Vanlı, Orkun Pek, Savaş Kıran, Umut Gövercin, Behçet Demir, Ufuk Değer) 14 yarışmacı, lüks bir teknede ve Türkiye’nin en güzel koylarında,13 hafta boyunca maceraya yelken açacak, yarışmacılar, kıyasıya bir rekabetle, 500 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olabilmek için yarışacaklar.

Her iki grup, hafta boyunca denizde ve kumsalda çeşitli oyunlarla birbirlerine karşı amansız bir mücadele verecekler. Kazananların para ödülü, kaybedenlerin ceza alacakları bu mücadelelerde sadece güç değil, akıl, beceri ve şans faktörü de ön plana çıkacak.

Ege koylarında görsel şölen!
Bodrum başta olmak üzere, Ege’nin en güzel koylarında, sahillerinde ve plajlarında geçecek 13 haftalık macerada, Kanal D izleyicileri de hem yeni hayatlarla tanışıp, büyük heyecanlar yaşayacaklar, hem de müthiş bir görsel şölene tanıklık edecekler.

Yaz aylarının en eğlenceli programlarından “Alabora” Cuma akşamı Kanal D’de başlıyor!

0/5 (0 Reviews)