SON TV

Tecavüz ve öldüren dayak görüntüleri yayınlandı

Hindistan'da yaşanan tecavüz ve öldüren dayak olaylarının görüntüleri basına yansıdı. İşte Hindistan'dan şoke eden tedcavüz ve dayak görüntüleri

Tecavüz ve öldüren dayak görüntüleri yayınlandı

Sık sık tecavüzlerle gündeme gelen Hindistan’dan şoke eden görüntüler… 7 yaşındaki bir kızı öldürüp ağaca asmakla suçlanan 3 kişi linç edildi. Tecavüzle suçlanan adamlardan biri öldü, 2’sinin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Hindistan’dan akılalmaz şiddet… Kaliabazar köyü yakınlarında 7 yaşındaki bir kız tecavüz edilip ağaca asılmış halde bulundu.

Köylüler, olaydan bir gün önce kızın yanında gördükleri yerel bir din adamı ve onun iki arkadaşını suçladı. Çembere alınıp ölümüne dövülen şahıslardan biri yaşamını yitirdi, ikisinin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Hindustan Times gazetesinin haberine göre kölüler genç kızı aramak için bir arama harekatı başlattı ve cansız bedenini ağaca asılı halde buldu. Daha sonra kızın yerli bir din adamı Ratan Das ve onun iki arkadaşı tarafından tecavüz edildiği söylentileri çıktı. Mafya, kızla dün beraber görülen Das’ın evini yaktı, ölümüne dövdü. Grup ardından polise gitti.

Hindistan daha önce de tecavüz olaylarıyla gündeme gelmişti. Tuvalete giden 2 kız kardeş tecavüze uğramış, ağaca asılmış halde bulunmuştu.