SON TV

Seçkin Özdemir Derya Şensoy aşkına tepki!

Seçkin Özdemir Derya Şensoy ile güneşlenirken paylaştığı fotoğraf Instagram'da hayranları tarafından büyük tepki aldı.

Seçkin Özdemir Derya Şensoy aşkına tepki!

Seçkin Özdemir Derya Şensoy ile güneşlenirken paylaştığı fotoğraf Instagram’da hayranları tarafından büyük tepki aldı.

Seçkin Özdemir, Seçkin Özdemir Derya Şensoy, Seçkin Özdemir kimdir, Seçkin Özdemir aşk, Seçkin Özdemir İnstagram, Seçkin Özdemir fotoğraf, Seçkin Özdemir aşkı, Seçkin Özdemir yeni sevgili, Seçkin Derya

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Leo’su olarak kendini tanıtan Seçkin Özdemir Bir Aşk Hikayesi dizisinin ardından bir projede görülmemişti.

Doksanlar dizisiyle adını duyuran Derya Şensoy ile aşkını fotoğrafla herkese ilan eden Seçkin Özdemir fanları Derya ile olan aşka Instagram’daki fotoğraf üzerinden büyük tepki gösterdi.

Bazı hayranları ise bu ikilinin yaşadığı aşkı büyük bir sevinçle karşıladı ve iyi dileklerde bulundu.

Seçkin Özdemir kimdir?

Seçkin Özdemir 25 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, üniversite eğitimi için Kocaeli’ye gitti. Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Ardından “Müjdat Gezen Sanat Merkezi – MSM” de tiyatro eğitimi aldı.

2000 senesinde Kocaeli’nin bölgesel yabancı müzik radyolarından “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. 2002 senesinde yapmaya başladığı “Brainstorm”isimli radyo show programı Kocaeli’de büyük ilgi gördü ve program 2004’e kadar devam etti. Antalya, İstanbul ve Bodrum’un birçok önemli kulübünde dj olarak kalabalıklara performans sergiledi.

2004 senesinde İstanbul “My Radio”da 5 ay boyunca drive time’da interaktif bir radyo show programı gerçekleştirdi. 2004 Ağustos ayında “Number 1”a transfer olarak televizyon programı da yapmaya başladı.

2005 senesinde Foster’s sponsorluğunda yaptığı “Faraş” isimli absürd programın ardından, 2006 senesinde Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü “Gnctrkcll’’ Seçkin Özdemir’le çalışmaya başladı.

2 sene Number 1 Tv ve Number 1 Fm’de yönetmen Önder Kızılkan’la birlikte Gnctrkcll sponsorluğunda “Play” isimli gençlik müzik eğlence programını hazırlayıp sundu ve ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yaptı.

Müjdat gezen sanat merkezinde aldığı tiyatro eğitiminin ardından Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı ve 2008 yılında Atv’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini oynadı.

2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın sevgilisi Leo Karakterini canlandırmıştır. Sanatçı son olarak Al Yazmalım isimli dizide Özge Özpirinçci ile birlikte başrol oynamıştır. 2013 yılı Mart ayında başlayan ve “I’m Sorry, I Love You” adlı bir Kore dizisinden uyarlanan “Bir Aşk Hikayesi” adlı dizide Damla Sönmez ile başrol oynamıştır.