SON TV

Beren ve Kenan çiftinden davetlilere yasak geldi

Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti düğünde arkadaşlarına fotoğraf çekmemeleri konusunda ricada bulundu.

Beren ve Kenan çiftinden davetlilere yasak geldi

2.5 yıldır birlikte olan Beren Saat ve Kenan Doğulu, Malibu kumsalında evlendi. Çiftin en mutlu anlarını Hollywood yıldızlarının fotoğrafçısı ölümsüzleştirdi.

Ünlü oyuncu Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun 2.5 yıllık beraberliği Los Angeles’ta mutlu sona ulaştı. Saat ve Kenan Doğulu Amerika’da romantik bir düğünle evlendi. Çiftin nikah şahitleri ise Belçim Bilgin ve Cihan Okan oldu. Malibu kumsallarında gerçekleşen düğüne çiftin yakın arkadaşları katıldı. İkili düğün öncesi Hollywood yıldızlarının fotoğrafçısı ‘Amy and Stuart Photography’ objektiflerine poz vererek bu romantik anları ölümsüzleştirdi. Yılın nikahı için Ece Yörenç, Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer gibi isimler Amerika’ya uçmuştu. Daha önce oynadığı dizilerde pek çok kez gelinlik giyen Saat, Browns Bride’tan aldığı gelinliğiyle göz kamaştırdı. Kenan Doğulu’ysa buz mavisi bir damatlık tercih etti.

DAVETLİLERE YASAK GELDİ
Kına gecesinden bol bol fotoğraf paylaşan davetlilerden düğünde tek kare sızmadı. Çiftin nikaha katılan arkadaşlarından bu yönde ricada bulundukları öğrenildi. Çiftin düğün fotoğrafları büyük beğeni toplarken birçok yabancı siteye de haber oldu.