SON TV

Burcu Esmersoy’un yeni aşkı Başar Savur – Başar Savur kimdir ?

Güzel sunucu Burcu Esmersoy yeni sevgilisi Başar Savur ile el ele yakalandı. Başar Savur kim? Başar Savur hakkında detaylı bilgi haberimizde. Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy’un yeni aşkı Başar Savur – Başar Savur kimdir ?
  • Yaşam
  • 25 Ağustos 2014 16:43

Güzel sunucu Burcu Esmersoy yeni sevgilisi Başar Savur ile el ele yakalandı. Başar Savur kim? Başar Savur hakkında detaylı bilgi haberimizde. Burcu Esmersoy sevgilisi ile nerede gözüktü ? Burcu Esmersoy’un sevgili Başar Savur ne iş yapıyor ?

Güzel sunucu Burcu Esmersoy sevgilisi Başar Savur ile beraber Zorlu Center Avm’de objektiflerimize yansıdı. Burcu Esmersoy iş adamı sevgilisi Başar Savur ile kameralardan kaçmadı. Ve Beraber geldikleri alışveriş merkezinde bir restorantta oturup keyifli bir akşam yemeği yiyen çift yemeğin ardından objektiflere poz verdi. Gayet mutlu oldukları dikkatlerimizden kaçmayan Burcu Esmersoy ve sevgilisi Başar Savur’un ellerini bir an bile olsun bırakmamaları ayrıca dikkat çekti.

Başar Savur Kimdir?

Türkiye’nin sayılı işadamlarından olan ve oyuncu Özgü Namal ile uzun bir zaman aşk yaşayan isim olarak tanınmaktadır. Ticaret adamı Başar Savur’un bir dönem mankenlik yapmaya heveslendiği ve bu sırada eski Türkiye güzellerinden biri olan Azra Akın ve Özgü Namal ile de aşk yaşadığı ve evlilikten döndüğü anlatılıyor. bilkent Üniversitesinden mezun olan iş adamı Mermer ticareti yapmaktadır.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Burcu Esmersoy ALS Hastalığına dikkat çekmek amacıyla yapılan buzlu kova ile meydan okumasına destek verdi Burcu Esmersoy başından aşağı buz dolu su dökerek ALS hastalığına meydan okudu.

Burcu Esmersoy hakkında bilgi

Kamile Burcu Esmersoy[1] (d. 2 Ekim 1976, İstanbul), Türk televizyon sunucusu ve oyuncu.

Hayatı
Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. New York Üniversitesi’nde “Hospitality, Tourism and Sports Management” eğitimi aldı. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil etti ve “Dostluk Güzeli” oldu.[2] Kanal D’de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu yaptı. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında CNN Türk’te spor departmanında dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı. 2010 yılında vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol oynadı ve filmdeki dansıyla büyük beğeni topladı.

2006 yılının Nisan ayında NTV’de “Spor Servisi” programının sunuculuğunu yapmış olup NTV Spor kanalında da programları vardır. 2012 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yapmıştır. Popstar 2013 programında sunuculuk yapmaktadır.

Ayrıca Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları yayınlanmakta olan Burcu Esmersoy çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

Özel hayatı
Ailesi boşanmıştır. Çerkez kökenlidir.[3] Burcu Esmersoy, 28 Şubat 2006 tarihinde Ferrari’nin Reklam Pazarlama ve Sponsorluk Müdürü Massimo Cusimano ile İtalya’da bir kilise nikahı yaptı, evlilikleri 2 yıl sürdü.[4] Dans etmeyi çok sevdiğini ve en sevdiği dans parçasının Dennis Ferrer’in Touched The Sky olduğunu Ayşe Arman’la yaptığı söyleşide belirtmiştir.[5]