SON TV

Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal evlendi

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay, Kerimcan Kamal ile evlendi.

Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal evlendi

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay geçtiğimiz ay nişanlandığı Kerimcan Kamal ile evlendi. Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal önceki akşam yapılan küçük bir törenle evlendi. Rutkay Aziz’in kızı Doğa Rutkay dünya evine girdi. Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal imzayı attı!
DOĞA RUTKAY NİKAHLANDI!

Türkiye’nin usta oyuncularından Rutkay Aziz’in oyuncu kızı Doğa Rutkay evlendi. Doğa Rutkay uzun zamandır birlikte olduğu televizyoncu sevgilisiyle dünya evine girdi

Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal uzun süredir aşk yaşıyorlardı. Televizyoncu Kerimcan Kamal ile Doğa Rutkay geçtiğimiz ay küçük bir törenle nişanlanmıştı. 36 yaşındaki Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal dün gece yapılan sade bir törenle evlendi.

Oyuncu Doğa Rutkay’ı düğününde yakın arkadaşları ve sevdikleri de yalnız bırakmadı. Doğa Rutkay’ın düğününe gelen ünlü isimlerden biri de güzel oyuncu Bergüzar Korel oldu.

KERİMCAN KAMAL KİMDİR?

Tuncay Özkan ile birlikte Kanal D ve Kanaltürk ekranlarında çalışmıştı. Türk haberci ve sunucusu olan Kerimcan Kamal, şu sıralar Skyturk360 ekranlarında Zuppe isimli bir program sunuyor.