SON TV

Serenay Sarıkaya eski sevgilisi Muzaffer Yıldırım’a mı döndü?

Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilisi Muzaffer Yıldırım’a geri döndüğü konuşuluyor. Peki Muzaffer Yıldırım kimdir ? İşte detaylar

Serenay Sarıkaya eski sevgilisi Muzaffer Yıldırım’a mı döndü?

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisi Muzaffer Yıldırım’a geri döndüğü konuşuluyor. Peki Muzaffer Yıldırım kimdir ? İşte detaylar

Medcezir’in güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya Çağatay Ulusoy’dan ayrılmasının ardından daha önce aşk yaşadığı Muzaffer Yıldırım ile birlikte olmaya başladı. Seranay Sarıkaya’nın Muzaffer Yıldırım ile olan ilişkisinin duyulmaması için çok çaba sarf ettiği konuşuluyor.

Medcezir’in setinde tanışıp, aşk yaşadığı Çağatay Ulusoy’la beraberliğini iki ay önce bitiren Serenay Sarıkaya’nın yalnızlığı uzun sürmedi.
Sarıkaya’nın 2012 Kasım ayında kısa süreli bir ilişki yaşadığı Mars Entertainment Group’un ortağı Muzaffer Yıldırım’a geri döndüğü öne sürüldü.
CineMaximum ve Mac spor salonlarının patronlarından olan Muzaffer Yıldırım’la 1 aydır evinde buluşan Sarıkaya, ilişkisini bu kez gözlerden uzak yaşıyor.

MUZAFFER YILDIRIM KİMDİR?
Muzaffer Yıldırım Mars Group kurucularındandır. Profesyonel olarak basketbol oynayan Muzaffer Yıldırım spor akademisi eğitimi aldı. Muzaffer Yıldırım, 2001 yılında Mars Entertainmen’i kurdu. İş hayatına Vakko Gym’de başlayan Muzaffer Yıldırım, sonrasında 3 yıl Philip Morris’de sonra 10 yıl Alarko Turizm Grubunda genel müdürlük yaptı.

ETİKETLER: