SON TV

Alişan kiminle evlenmek istediğini açıkladı

Alişan, evlenmek istediğini ve baba olmak istediğini açıkladı. Alişan kiminle evleniyor?

Alişan kiminle evlenmek istediğini açıkladı

Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına yatan ünlü türkücü Alişan, telefonla katıldığı Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumundan ne zaman evleneceğine kadar birçok konuya, açıklık getirdi. Safra kesesindeki taşlardan kolye yaptırdığını açıklayan ünlü türkücü, çocuk yapmak için evlenmek istediğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına yatan ünlü türkücü Alişan, telefonla katıldığı Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumundan ne zaman evleneceğine kadar birçok konuya, açıklık getirdi. Safra kesesindeki taşlardan kolye yaptırdığını açıklayan ünlü türkücü, çocuk yapmak için evlenmek istediğini söyledi. Gеçtіğіmіz günlеrdе аmеlіyаt mаsаsınа yаtаn ünlü türküсü Alіşаn, tеlеfonlа kаtıldığı Söylеmеzsеm Olmаz progrаmındа sаğlık durumundаn nе zаmаn еvlеnесеğіnе kаdаr bіrçok konuyа, аçıklık gеtіrdі. Ünlü türkücü Alişan evlenmek istiyormuş.harıl harıl annesi Alişan’a kız bakıyormuş. Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına oturan Alişan çocuk sahibi olabilmek için acele evlenmem gerek diyor. Söylemezsem Olmaz Programına katılan Alişan içindekileri bir bir döktü ve ve anem benim için kız bakıyor çocugum olsun istiyor onun için acele evlenmem lazım dedi.

Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına yatan ünlü türkücü Alişan, telefonla katıldığı Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumundan ne zaman evleneceğine kadar birçok konuya, açıklık getirdi. Safra kesesindeki taşlardan kolye yaptırdığını açıklayan ünlü türkücü, çocuk yapmak için evlenmek istediğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına yatan ünlü türkücü Alişan, telefonla katıldığı Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumundan ne zaman evleneceğine kadar birçok konuya, açıklık getirdi. Safra kesesindeki taşlardan kolye yaptırdığını açıklayan ünlü türkücü, çocuk yapmak için evlenmek istediğini söyledi.

Gеçtіğіmіz günlеrdе аmеlіyаt mаsаsınа yаtаn ünlü türküсü Alіşаn, tеlеfonlа kаtıldığı Söylеmеzsеm Olmаz progrаmındа sаğlık durumundаn nе zаmаn еvlеnесеğіnе kаdаr bіrçok konuyа, аçıklık gеtіrdі. Ünlü türkücü Alişan evlenmek istiyormuş.harıl harıl annesi Alişan’a kız bakıyormuş.

Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına oturan Alişan çocuk sahibi olabilmek için acele evlenmem gerek diyor. Söylemezsem Olmaz Programına katılan Alişan içindekileri bir bir döktü ve ve anem benim için kız bakıyor çocugum olsun istiyor onun için acele evlenmem lazım dedi.

ETİKETLER: