SON TV

Gülben’in hayali yarım mı kaldı?

Yardımcısı Nilay Ateş’i evlendiren Gülben Ergen’in kendi sevgilisinin ise şimdilik resmi nikaha yanaşmadığı konuşuluyor.

Gülben’in hayali yarım mı kaldı?

Gülben Ergen, ‘kız evladım’ dediği asistanı Nilay Ateş’i pazar günü gözyaşları içinde evlendirdi. Ateş’in geçen yaz nişanlandığı Ferhat Güvenir’le Şişli Evlendirme Dairesi’ndeki nikahında şahitlik yapan Ergen, evlilik cüzdanını verdikten sonra gözyaşlarını tutamadı. Şarkıcı, nikaha takım elbise giydirdiği oğulları Atlas, Güney ve Ares’le gitti. Ergen’in oğulları nikahta nedimelik yaptı ve gelinin duvağını taşıdı. Duygulu anlar yaşayan şarkıcı, nikah anında memurun “Şahitlik ediyor musunuz?” sorusuna avazı çıktığı kadar çığlık atarak “Evet” yanıtını verdi. Masaya atlayan Ergen’in minik oğulları Ateş’e yüzük taktı. Gecede Holiday Inn Oteli’nde bir kez daha geniş katılımlı özel bir davetle yeniden nikah kıyıldı. Eline bir ara davul alıp çalan Ergen, yakın arkadaşı Nihat Odabaşı’yla halay çekti.

Kayra’yla arası çok iyi

Ergen’e gazeteciler “Sizin nikah ne zaman?” diye sordu. Şarkıcı “Hayırlısı” yanıtı vererek kafaları karıştırdı. Yaz aylarında Bodrum’da nikah masasına oturmaları beklenen çiftten Erhan Çelik’in şimdilik resmi nikah yerine imam nikahı yapmak istediği iddia edildi. Ayrıca Ergen’in sevgilisinin minik oğlu Kayra’yla arasının da çok iyi olduğu öğrenildi.

ETİKETLER: