SON TV

Elif dizisinde neler olacak

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Elif’te bu akşam neler olacak? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi hakkında bilgi

Elif dizisinde neler olacak

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’in 18. bölümde Elif’i hayatından çıkarmak için her yöntemi deneyen Arzu yeni planlarını uygulamaya geçer. Bu kez planlarına Ayşe’yi de dâhil eden Arzu Elif’in çiftliği terk etmesi için elinden geleni yapar. Zeynep ise çok önem verdiği okulu Melek’e destek olmak için aksatmaya başlar.
Bu durum Zeynep’in eğitim hayatını tehlikeye sokar. Arzu, hayatlarına giren Melek’i ortadan kaldırmak için uğraşır. Ölümcül planını devreye sokmak için harekete geçen Arzu Melek’in karşısına çıkar. Melek ise tüm olan bitenden habersiz canını kurtarmak için çabalar. Melek kurtulabilecek mi?

Dizi Hakkında
Gizli bir aşkın meyvesi olarak dünyaya gelen minik Elif’in öyküsü Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Annesi, kendisine hamileyken zorla babasından uzaklaştırılan minik Elif, üvey babası tarafından çocuk tacirlerine verilmek istenince çareyi kaçmakta bulur. Hiç görmediği babasının çiftliğinde besleme olarak yaşamaya başlayan Elif, artık annesinden uzakta bambaşka bir hayata yelken açmıştır.
Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Annesine kavuşacağı günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi? Başrollerinde Selin Sezgin, Altuğ Seçkiner ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor.
Küçücük yüreğinde kocaman sevgileri barındıran minik Elif’in yüreklere dokunan öyküsü hafta içi her gün 18.50’de Kanal 7’de ekrana taşınıyor.