SON TV

Berkay sonunda konuştu!

Caner Erkin'in eşi Asena Erkin'le yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündemden düşmeyen Berkay suskunluğunu Radikal'e bozdu.

Berkay sonunda konuştu!

“O hanımefendiyle çok iyi bir arkadaşlığımız vardı çok da severdim” diyen şarkıcı “Şimdi iki dünya bir araya gelse selam bile vermem” dedi. “Hayatımdaki tek pişmanlığım Asena” diyen Berkay, çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Londra’da el ele çekilen fotoğraflarının bir yıl önce Caner Erkin’in eline geçtiğini söylen ünlü yıldız, “Hep birlikte oturup konuştuk, olayı kapattık. Asena benim arkadaşımdı bu olaydan sonra da görüştük” dedi.

Fotoğrafları görünce suç duyurusunda bulunmak istediğini söyleyen Berkay, buna Caner Erkin’in avukatının engel olduğunu da sözlerine ekledi. Şarkıcı Berkay ile Asena Erkin’in Akmerkez’deki bebek odasında birlikte yakalandığı iddiasının önemli ayrıntılarından biri Berkay’ın Asena Erkin’in telefon numarasını Aysel adıyla kaydetmesiydi.

Berkay’ın 26 Mayıs’ta Twitter hesabında ‘Eve seninle dönüyorsam evden seninle çıkıyorsam yine de doyamıyorsam Aşksın” yazıp altına da Aysel logolu bir mekânın fotoğrafını koyması dikkatlerden kaçmadı.

“BEN EŞİME GÜVENİYORUM”

Caner-Asena Erkin çifti önceki gün, Etiler’de gündüz bir kafede baş başa yemek yedi. Çıkışta Asena Erkin’in kendi tasarımı olan ve yüzünü tamamen kapatan kapüşonlu sweatshir’ü dikkat çekti. Bu arada eşi ve popçu Berkay’la ilgili iddialara inanmadığını söyleyen Caner Erkin, “Konuşulacak bir şey değil. Ben eşime güveniyorum. İşimde gücümdeyim” dedi. Caner-Asena Erkin çifti, dün de oğulları Çınar’ı Etiler’de parka götürdü. Erkin çifti iddialara inat mutlu aile tablosu çizdi.

Günaydın’ın haberine göre, yıllar önce kişiye özel defile skandalıyla çalkalanan Akmerkez, yine bir skandala ev sahipliği yaptı. Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin, popçu Berkay’la Akmerkez’in bebek odasında gizlice buluştu.

BU FOTOĞRAFLAR ÇOK KONUŞULUR

Son dönemde magazin dünyasında sıkça konuşulan, TV’de üzerine tartışılan Asena Erkin-Berkay ilişkisine dair dedikodular, ikili tarafından yalanlanırken ilginç bir gelişme yaşandı. İkiliyi Akmerkez’de görüntüleyen Günaydın muhabiri Hakan Uç, o günü anlattı: “Akmerkez’de dolaşırken fast food katında Asena Erkin’i gördüm.”

TELEFONDA YER TARİFİ

“Asena Erkin’in telefonda konuşurken ‘Bebek odasında buluşalım’ sözünü duyunca, onu izlemeye başladım. Hızlı adımlarla bebek odasına girdi. Ben bir kenarda beklerken ondan 5 dakika sonra odaya bu kez Berkay girdi. Berkay, içeriye girdiği an kapıyı kilitledi. O sırada kapıda bir görevli belirdi ve onlar dışarı çıkana kadar orada bekledi.”

ASENA ERKİN: YAKALANDIK!

“Yaklaşık yarım saat sonra bebek odasından, önce Asena Erkin çıktı. Hızlı adımlarla koridora yöneldi. Hemen ardından ise bu kez kapıda Berkay belirdi. O anı görüntülemek için fotoğraf makinemin düğmesine bastım, flaş patladığı an Asena Erkin ‘Yakalandık!’ diye çığlık attı. Asena Erkin, ters istikamete yönelip hızla ortadan kayboldu. Berkay ise bana doğru yöneldi.”

‘AYSEL’ DİYE KAYITLI

“Berkay ‘Sil o fotoğrafı, bu konu burada kapansın!’ dedi. Sonra telefonunu eline alıp ‘Seni Asena ile konuşturacağım’ dedi. Ve telefonuna ‘Aysel’ olarak kayıtlı olan kişiyi aradı. Karşımdaki Asena Erkin’di ve bana telefonda, ‘Biz orada sadece konuşuyorduk. Bu fotoğraflar yayınlanırsa herkesin başını ağrıtır’ dedi.

Vatan’a konuşan Asena Erkin şunları söyledi: “Caner şu an yanımda. İkimiz de şok olduk. Sadece iş yaptığım arkadaşım Berkay. İkimiz de şok olduk. Çünkü Berkay benim arkadaşım. Evli, barklı, çocuklu, mutlu bir insana bu nasıl yapılır… Caner’in popülaritesi yüzünden bunu yapıyorlar. Çağla Şikel ile Emre Altuğ da çok tatlı bir çift. 10 senedir onları da boşamak için uğraşıyorlar.” dedi.

‘AYNI POZU VERELİM’ DEDİM…”

“Caner’le ‘Gidelim Akmerkez’e aynı pozu verelim’ diye dalga geçtim. Bir defa böyle bir şey olsa Akmerkez’de mi buluşuruz? Berkay’la bizi aylar önce çektiler. Yani bugün yayınlanan fotoğraf aylar önce çekildi”

“Bizi çektikleri yer de kadınlar tuvaletinin önü, bebek odası değil. Ben tuvalete giriyordum. Bir kız bir erkek arkadaş olamaz mı ya da beraber iş yapamazlar mı.. Berkay’ın üzerine yapışmış bir imaj var. Mesela Berkay’ı, Seda Önder’le de yazmışlardı. Halbuki onlar çok yakın arkadaşlar. “

“CANER’E OYNUYORLAR”

Asena Erkin açıklamalarına şöyle devam etti: “Bu haberleri yaparak kesinlikle Caner’e oynadıklarını düşünüyorum. Caner başarılı diye bunu yapıyorlar. Benim üzüldüğüm tek nokta; bu haberleri annem babam okuyor…” “Biz Caner’le nişanlı oluruz, farklı bir durum olur. ‘Tercihim farklı oldu’ dersin. Ben Caner’e aşık olarak evlendim. Hala da öyle. Geçenlerde FB-GS maçı vardı. Ben Caner formasıyla ortalıkta ne işim var. Instagram’dan fotoğraflarımı paylaştım.”

“Böyle bir şey olsa niye bu kadar uzun sürsün. Bir tercih yapılması gerekmez mi? İki adam da bunu kabul mü edecek. O kadar saçma sapan bir olay ki…”

Bir de Berkay benim adımı telefonuna niye Aysel diye kaydetsin. Sonuçta evli bir erkek değil. Bu fotoğraf birkaç ay önce çekildi. Caner’e söyledim. Caner’in her şeyden haberi var. Ondan bir şey saklamam. ” Öte yandan futbolcu Caner Erkin Vatan’a yaptığı açıklamada, “Ben karıma güveniyorum. Böyle asparagas haberlere itimat etmiyorum. İşimizle gücümüzle ilgileniyoruz. Ailemle mutluyum” dedi.