SON TV

İbrahim Çelikkol’un annesi hala takip ediyor!

İbrahim Çelikkol’un annesi Ayper Çelikkol, gelini olmasını çok istediği Sinem Kobal ile annesi Nuray Kobal’ı sosyal medyada takip etmeye devam ediyor

İbrahim Çelikkol’un annesi hala takip ediyor!

Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol’un ani ayrılığının yankıları sürüyor. Çelikkol yollarını ayırdıktan sonra Los Angeles’a giderken Kobal, rol aldığı Gönül İşleri’ne yoğunlaşmıştı. Sosyal medyada birbirlerini takipten çıkaran çiftin anneleri ise 2 farklı tutum sergiledi.

Sinem’i çok sevdi

Sinem’in annesi Nuray Kobal, yakışıklı oyuncuyu sildi. Bayramda elini öpmeye giden Kobal’ın gelini olmasını çok isteyen Ayper Çelikkol ise güzel oyuncuyu ve annesini takip etmeye devam ediyor. ,

Tanrılar Okulu’yla terapi

Yakın çevrelerinin “Bir daha barışmaları zor” dediği ikiliden İbrahim Çelikkol, dün Sunset Bulvarı yer bildirimiyle Stefano D’Anna’nın kişisel gelişim kitabı Tanrılar Okulu’nu okurken çektirdiği fotoğrafını “You may delay but time will not” (Sen gecikebilirsin ama zaman gecikmeyecektir)notuyla paylaştı. Öte yandan Sinem Kobal’ın, geçen günlerde Las Vegas’ta Amerikalı model Anne Marie Morin’le fotoğrafları ortaya çıkınca Çelikkol’la çektirdiği tüm fotoğrafları instagram sayfasından kaldırması dikkat çekti.

Meryem’e partner oluyor

Meryem Uzerli’nin ocak ayında Türk – Arap ortaklığında çekilecek yeni aşk dizisindeki partnerinin kim olacağı merak konusuydu. Deniz Akçay’ın senaryosunu yazdığı dizide, Uzerli’ye Reaksiyon’dan ayrılan İbrahim Çelikkol’un eşlik edeceği konuşuluyor. Uzerli ile Çelikkol, 2011’de Antalya TV Ödülleri’nde yaşadıkları kısa flörtle gündeme gelmişti.