SON TV

Başar Savur Esmersoy’u unuttu

Burcu Esmersoy ile ayrılan Başar Savur kendini gecelere attı.

Başar Savur Esmersoy’u unuttu

Evlenmeleri beklenirken ayrılan Burcu Esmersoy ile Başar Savur, herkesi şaşırtmıştı. Ayrılık sonrası Esmersoy kendini iyice işine verirken Savur İstanbul gecelerine geri döndü. Savur’un sosyetik güzel Mutlu Dinçkök ile görüntülenmesi “Yeni bir aşk mı?” sorusunu akıllara getirdi.

Başar Savur, Burcu Esmersoy’u çok çabuk unuttu. Güzel sevgilisinin futbol camiası ve Arda Turan’la olan samimiyetinden rahatsız olduğu için ilişkisini gözden geçirip ayrılma kararı aldığı konuşulan Savur’un yüzünü şu sıralar Mutlu Dinçkök güldürdü.

SAMİMİYETLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Ünlü iş adamı, önceki akşam sosyetenin önde gelen isimlerinden Mutlu Dinçkök ile Etiler’de bir mekanda eğlence çıkışı görüntülendi. Gece geç saatlere kadar eğlenen Dinçkök ile Savur’un samimiyeti birçok kişinin dikkatini çekti. Daha önce de Bebek’te birlikte görüntülenen Mutlu Dinçkök ile Başar Savur’un samimiyeti ise “Yeni bir aşk mı?” sorusunu akıllara getirdi.

‘BURCU’YU UNUTTUM MESAJI’
Aynı taksiyle mekandan ayrılan ikili, patlayan flaşları ise umursamadı. Oldukça rahat tavırlar sergileyen Başar Savur, bir yandan Dinçkök’e espri yapıp gülerken bir yandan da basına “Burcu’yu unuttum” mesajı verdi. Güzel sunucu da ayrılıkla ilgili, “Erkekler beni taşıyamıyor” demişti.

Kaynak: Takvim

ETİKETLER: