SON TV

Kocamın Ailesi 28. bölüm Şeniz köşeye sıkışıyor

Kocamın Ailesi 28. yeni bölüm yine çok heyecanlı. Rıza'nın yaptığı planlar Şeniz'i iyice köşeye sıkıştırır.

Kocamın Ailesi 28. bölüm Şeniz köşeye sıkışıyor

Kocamın Ailesi 28. yeni bölüm yine çok heyecanlı. Rıza’nın yaptığı planlar Şeniz’i iyice köşeye sıkıştırır. Güneş ise içine düştüğü kötü durumdan sıyrılmaya çalışır.

Rıza’nın planları, Şeniz’i iyice köşeye sıkıştırırken aile Pelin’in velayet davasıyla meşguldür. Güneş’in içine düştüğü durum hayatındaki iki erkeği telaşa düşürürken gençler cephesinde işler karışmaya devam eder. Ar ailesi tam rahat bir nefes almaya hazırlanırken, içlerinden biri hakkında öğrendikleri, herkesi şok etmeye yeter. 

screen-shot-2015-01-14-at-4.32.12-pm.png

27. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kocamın Ailesi yep yeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Yeni bölüm ile gündeme bomba gibi düşecek. Tülay hayatının en büyük ayrılığını yaşarken yeni avukatı davanın işleyişinden şüphelenmeye başlar. Şeniz’in evinde kalan Fulden, arkadaşının karanlık yüzüyle tanışır.

screen-shot-2015-01-08-at-2.59.39-pm.png

Şeniz’in ise karşılığında Fulden’den istediği bir şey vardır. Güneş’e yılbaşı arifesinde kuryeyle gelen isimsiz paket, gündeme bomba gibi düşer. Tüm bunlara rağmen yeni yılın heyecanlı herkesi sarmalamayı başarır.

screen-shot-2015-01-08-at-2.59.33-pm.png

Tülay ve Hakan’ın boşanma davası herkesi şok eden bir kararla sonuçlandı. Tülay, kızı uğruna bir kez daha Hakan’la işbirliği yapmak zorunda kalır.

screen-shot-2015-01-08-at-2.59.47-pm.png

Hakan’ın ise tek derdi kızının velayetini almakken, Fulden kendi çocuğunun derdine düşer. Güneş’in sözleriyle allak bullak olan Tarık, hayatının hayaletleriyle yüzleşmek zorundadır. Finaldeyse Şeniz’in sözleri tüm aileyi şok edecek bir gelişmeye neden olur.

26. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kocamın Ailesi 26. bölüm yine çok heyecanlı. Yeni bölümde Güneş’e yılbaşında gelen sürpriz paket olay olur.  Şeniz’in evinde kalan Fulden, arkadaşının karanlık yüzüyle tanışır.

Tülay hayatının en büyük ayrılığını yaşarken yeni avukatı davanın işleyişinden şüphelenmeye başlar. Şeniz’in evinde kalan Fulden, arkadaşının karanlık yüzüyle tanışır. Şeniz’in ise karşılığında Fulden’den istediği bir şey vardır.

screen-shot-2014-12-31-at-3.19.12-pm.png

Güneş’e yılbaşı arifesinde kuryeyle gelen isimsiz paket, gündeme bomba gibi düşer. Tüm bunlara rağmen yeni yılın heyecanlı herkesi sarmalamayı başarır. 

screen-shot-2014-12-31-at-3.19.34-pm.png