SON TV

Diriliş Ertuğrul son bölüm TRT’de yayınlandı

TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümü yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul son bölüm TRT’de yayınlandı
  • Dizi
  • 22 Ocak 2015 9:34

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümü ile TRT 1 ekranlarında dün akşam sizlerle oldu. DirilişErtuğrul yeni bölümde Ertuğrul bir ateş çemberinin yine tam ortasındadır. Üstelik Halime yaralıdır. TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul bomba gibi bölümle karşınızda oldu. Diriliş Ertuğrul son bölüm ise sayfamızda izleyebilirsiniz

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul bir ateş çemberinin yine tam ortasındadır. Üstelik Halime yaralıdır. Düştükleri ölüm tuzağından kurtulmak ve daha önemlisi canı kendisine emanet olanları oradan çıkarmak Ertuğrul’un yegane amacıdır. Kahramanımız için, savrulan kılıçlardan ve uçuşan oklardan daha yaralayıcı olan Halime’nin bedeninde kanayan yaradır. Herkes daha sonrasında Halep’te buluşmak üzere bir tarafa savrulur.

Halep şehrinin kalbini sarmalayan keşmekeş, Titus’un kurduğu pusudan daha az tehlikeli değildir. İhanet ve ölüm Halep’in sokaklarında kol gezmektedir. Can pazarından zorlukla çıkan Ertuğrul da Halep’i kavuran bu cehennem rüzgârlarından nasibini alacaktır. 

Süleymanşah’ın yatağa düşmesiyle çalkalanmaya başlayan Kayı obasında da sular durulmamıştır. Amacına ulaşıp Süleymanşah’ı katledemeyen Kurdoğlu; hırsını ve öfkesini kusmaya devam etmektedir. Kayılar; beyleri Süleymanşah’ı uğurlamaya hazırlandıkları sırada, Kurdoğlu’nun hiç beklemediği fırsatlar belirecek ve onu yeniden harekete geçirecektir.