SON TV

Özden Cerrahoğlu ve Taner Tolga Tarlacı aşk yaşamış

Taner Tolga Tarlacı ile İşte Benim Stilim'in güzel yarışmacısı Özden Cerrahoğlu'nun aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Özden Cerrahoğlu ve Taner Tolga Tarlacı aşk yaşamış

Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim’in beğenilen yarışmacısı Özden Cerrahoğlu, Survivor’un unutulmayan yarışmacılarının başında gelen Taner Tolga Tarlacı ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. İkili kısa bir süre önce ayrıldı.MOTOR SEYAHATİ YAPTILAR

Survivor Taner ve Özden Cerrahoğlu kısa bir süre önce birlikte motor seyahati yaptı. Taner seyahat esnasında Cerrahoğlu’na ”Ayrıldık, bitti konuşmayacağım artık.” dedi.

TANER TOLGA TARLACI SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETTİ

Taner Tolga Tarlacı sosyal medyadan yayınladığı videoda şöyle konuştu; ”Çok kızgınım, sağda solda konuşmalar var Özden Cerrahoğlu ve benim hakkımda. Sizin ne hakkınız var benim eski sevgilim hakkında ileri geri atmaya. Yok ikiside birbirini bulmuş tencere yuvarlanmış… Biz sizin ilişkinize karışıyor muyuz? Siz bize saygı duyacaksınız. O kız şuanda yarışıyor, ailesi ile de görüşüyorum bana saygı duyuyorlar. Kendisine saygı duymasam beraber olmazdım. İlişkimiz bitmiştir, buradan saygılar duyuyorum. Umarım yarışmayı birinci bitirir. Sakın bir daha Özden hakkında kötü yorumlar yazmayın.”

ETİKETLER: