SON TV

Pınar Tezcan Özçapkın’dan özel açıklamalar

Kerem Özçapkın ile evli olan Pınar Tezcan Özçapkın özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Pınar Tezcan Özçapkın’dan özel açıklamalar

Pınar Tezcan Özçapkın 2009 yılında işadamı Kerem Özçapkın ile evlendikten sonra podyumlara veda etti. Kendisini iki kızına adayan Özçapkın, en son Mango defilesinde evsahipliği yaptı. Eski manken; cemiyet ve iş hayatının seçkin isimlerinin konuk olduğu davetten aldığı ücreti ÇABA Derneği’ne bağışladı. Pınar Tezcan Özçapkın, hakkında merak edilenleri Şamdan Plus dergisine anlattı:
Benim için en önemli kavram aile. Kızlarım okuldan gelmeden mutlaka evde olurum ve onları ben karşılarım. Mutlaka ailece yemek yeriz. Bence aile demek; mutluluk, güven, huzur demek.

EVDE VAKİT GEÇİRİRİM
17 yaşında çalışmaya başladım ve 32 yaşıma kadar yoğun bir şekilde çalıştım. Her zaman en kaliteli işlerde yer aldım. Sonra evlendim ve arka arkaya kızlarım dünyaya geldi.
3 yaşındaki küçük kızım Duru bana, 5 yaşındaki büyük kızım Derin babasına benziyor. Ancak vücut yapıları aynı ben; ikisi de uzun ve ince. Eğitim çok önemli benim için. Eğitimlerini tamamladıktan sonra istedikleri mesleği seçebilirler. Yeter ki mutlu oldukları işi yapsınlar. İkisi de jimnastikte çok başarılı.
Bence evlilikte arkadaşlık çok önemli. Biz eşim ile çok güzel bir denge kurduk; hem sevgili, hem arkadaş, hem karı-koca olduk. Evlilikte beraber bir şeylerden keyif almak çok önemli.
Genelde evde vakit geçirmeyi severim. Yemek yapmayı çok seviyorum. Bana çok iyi geliyor, bu yüzden sürekli marketteyim. Bir programım varsa oraya gidiyorum.
Bu aralar sürekli projemle ilgili çalışıyorum. Heyecan içindeyim. Ancak şu anda projemle ilgili bilgi veremem. Kadınların çok sevdiği ve vazgeçemediği bir ürünle alakalı bir işe atıldım. Çok yakında tanıtımını yapacağım. Ben de çok heyecanlıyım, ilk işim olacak. İnşallah iyi olur her şey.
Podyumlara veda ettim diyebilirim. Sadece sosyal sorumluluk kapsamında bir proje olursa seve seve podyumda yer alabilirim. Zira fırsat eşitsizliği yaşayan çok fazla çocuk var.

TERCİHİM DERİ CEKET
Moda dünyasından gelmem giyim tarzıma yansıyor. Kendimi içinde iyi hissettiğim her şey benim tarzım. Deri ceket, beyaz tişört ve spor ayakkabı vazgeçilmezim. Ben kendi trendlerimi kendim yaratıyorum. Markaları genelde karıştırarak kombinliyorum.