SON TV

Eliz Sakuçoğlu’nda Murat Boz açıklaması

Eliz Sakuçoğlu'nda Murat Boz ile ilgili hakkında çıkan haberlere “Ben Murat’la kötü değilim zaten görüşüyoruz ama tekrar bir arada olmayacağız” dedi.

Eliz Sakuçoğlu’nda Murat Boz açıklaması
Moda tasarımcısı ikiz kardeşler Raisa & Vanessa, Sonbahar/Kış koleksiyonunda kadınları, hayat bulmaları için kış bahçelerine davet etti. 40 parçadan oluşan Garden of Raisa & Vanessa Koleksiyonu’nun bahçe dekorlu defilesi, Maslak Arena’da yapıldı.

 
Maslak Arena’da gerçekleşen defilenin bahçe konseptli dekorunu, bu sene Contemporary Art’ta yer alan sanatçılardan Sevincy tasarladı. Defileyi takip edenler arasında, Burcu Esmersoy, Nihat Odabaşı, Çağla Şıkel, Merve Boluğur, Eda Taşpınar, Umut Eker, Hakan Akkaya, Eda Taşpınar, Ceylan Çapa, Eliz Sakuçcuoğlu, Buse Terim, Duygu Akdeniz, Burcu Karabacak, Azra Akın, Cemre Kemer, Melda Tuna, Ruhat-Nazlı Mengi, Lal Denizli gibi moda, sanat ve cemiyet hayatından tanınmış isimleri de vardı. Defile sonrasında konuklar, DJ Kiwi’nin müzikleriyle gece geç saatlere kadar eğlendi.

 
Cesur kıyafetiyle dikkat çeken Eliz Sakuçoğlu, sosyal medya hesabında paylaştığı yazıların Murat Boz’la barışacak iddialarının ortaya çıkmasına neden olmuştu. Sakuçoğlu konuyla ilgili, “Ben Murat’la kötü değilim zaten görüşüyoruz ama tekrar bir arada olmayacağız” dedi.