SON TV

Bülent Şakrak Ata Demirer’le karşılaşmak istemiyor

Bülent Şakrak'ın, sevgilisi Ceyda Düvenci'nin sunduğu geceye Ata Demirer'le karşılaşmamak için katılmadığı iddia edildi.

Bülent Şakrak Ata Demirer’le karşılaşmak istemiyor
Bülent Şakrak’ın, sevgilisi Ceyda Düvenci’nin sunduğu geceye Özge Borak’la kendisinden henüz boşanmadan aşk yaşayan Ata Demirer’le karşılaşmamak için katılmadığı iddia edildi.

 
Güneş’te yer alan habere göre; Türk sinemasının 100. yılı şerefine pazartesi akşamı düzenlenen görkemli töreni sunan Ceyda Düvenci’nin yanında büyük aşk yaşadığı sevgilisi Bülent Şakrak’ın olmaması dikkat çekti.
Şakrak’ın geceye özellikle katılmadıği öne sürüldü. İddiaya göre Şakrak, ödül alacağı için Ata Demirer’in mutlaka geceye katılacağını öğrendi ve bu nedenle aynı ortamda olmak istemedi. Şakrak’ın Demirer’le arası eski eşi Özge Borak yüzünden açık… Borak’la Ata Demirer’in Eyvaah Eyvah serisinin ilk filminde oynayan Şakrak, 2. filmde ise yer almamıştı.

‘YAKIŞTILAR DEMİŞTİ’

Bunun nedeni ise daha sonra ortaya çıktı. 3 yıllık eşi Şakrak’la anlaşmalı olarak 2010’da tek celsede boşanan Borak’ın daha sonra Ata Demirer’le aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.
 
Yaşanan olayla ilgili görüşleri sorulan Şakrak ise “Biz Özge’yle anlaşamadık, boşandık. Onlar Ata’yla çok yakıştılar, tatlı bir çift oldular” demişti.

 
 

 

 
 
 

 

 
 
ETİKETLER: