SON TV

Selçuk Şahin Emel Demiryürek ile imzayı attı!

Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin sevgilisi Emel Demiryürek’le hayatını birleştirdi.

Selçuk Şahin Emel Demiryürek ile imzayı attı!

Raffles İstanbul Otel’de gerçekleşen düğünde Selçuk Şahin ve Emel Demiryürek’in nikah şahitlerinden Fenerbahçe NSpor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Selçuk da bizler gibi Atatürkçü, Cumhuriyetçi ve aynı zamanda laik bir insandır. 

Bu ülkeye o doğrultuda çocuklar hediye edeceklerini düşünüyorum. İnşallah biz de o günlerde bulunuruz” dedi.

Volkan-Zeynep Demirel çifti kıyafetleriyle sarı-lacivert bir uyum içindeydi. Gecenin en şık çiftiydi.

Raul Meireles ile eşi Ivone yine tarzlarını konuşturdu. Ivone dövmelerini açıkta bırakan sırt dekolteli bir elbise giydi.

 
Eşi Asena Erkin’le bir süredir yan yana görüntülenmeyen Caner Erkin düğüne de tek başına katıldı.

Düğünde kıyafetler yarıştı

Fenerbahçe’nin orta saha oyuncusu Selçuk Şahin, Emel Demiryürek’le dünya evine girdi. Raffles İstanbul Otel’de gerçekleşen düğün için kırmızı halıdan geçen davetliler arasında adete şıklık yarışı yaşandı.
 

Birbirinden iddialı kıyafetleriyle dikkat çeken futbolcu eşleri göz doldurdu. Düğünde sahne alan Alişan, şarkılarıyla geceye renk kattı. Futbolcular şarkılara hepbir ağızdan eşlik ettiler. Düğüne girişte ise Aziz Yıldırım’ın eşi Gonca Yıldırım, aracından iner inmez gözleri koruma aradı. Görevlilere “Korumalarımız nerede?” diye serzenişte bulunan Gonca Hanım, daha sonra gülümseyerek salona geçti. Geceye, Önder Fırat ve Tuğba Çoşkun, birlikte katıldı. İkili, yan yana poz vermek istemedi.

 
 KAYNAK: HÜRRİYET