SON TV

Ece Erken ile Serkan Uçar Eymen için tatilde!

Boşanmak üzere olan Ece Erken ile Serkan Uçar çifti, önceki gün Çeşme'de oğulları için birlikteydi!

Ece Erken ile Serkan Uçar Eymen için tatilde!

Geçtiğimiz haftalarda Erken, eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia etmiş ve Uçar’ı ‘şiddet’ suçlamasıyla mahkemeye vermişti. Bu davanın ardından kavgaya tutuşan evli çift, birbirleri hakkında demediklerini bırakmamıştı.

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ
Güzel sunucu ile Uçar, geçtiğimiz günlerde ise aralarındaki buzları eritti. Sosyal medya hesaplarından birbirlerine övgüler yağdıran Ece Erken ile Serkan Uçar, çocukları Eymen için Çeşme’deki Laika Beach’te buluştu. Uzun bir aranın ardından ilk kez yan yana görüntülenen Erken ile Uçar’ın halleri, etraftakiler tarafından şaşkınlıkla izlendi. Hiçbir şey olmamış gibi birbirleriyle şakalaşan Ece Erken ile Serkan Uçar, bir ara oğullarını denize soktu.

‘YAKINDA BARIŞIRLAR’
Denizde de kahkahalar eşliğinde Eymen’i yüzdüren olay ikilinin bu görüntüleri, “Ateşkes ilan ettiler, yakında da bütün olanları unutup yeniden barışırlar” yorumları yaptırdı. Bu arada Serkan Uçar’ın kalbinin hemen üzerindeki dövmesi de gözlerden kaçmadı. Genç iş adamı, sol göğsüne geçtiğimiz yıl evlendiği eşi Ece Erken ile oğlu Eymen’in adını yazdırdı.

Kaynak: Takvim

ETİKETLER: