SON TV

Neslişah Alkoçlar’dan doğum açıklaması

Neslişah Alkoçlar 'Türkiye'de mi, ABD'de mi doğum yapacaksınız?' sorusuna verdiği cevapla alkışları haketti.

Neslişah Alkoçlar’dan doğum açıklaması

Yedi aylık hamile olan Neslişah Alkoçlar, önceki gün oyuncu eşiEngin Altan Düzyatan ve babası Ender Alkoçlar ile alışveriş turuna çıktı. Nişantaşı’ndaki çocuk mağazalarını gezip alışveriş yapan sosyetik güzel, “Türkiye’de mi, ABD’de mi doğum yapacaksınız?” sorusuna verdiği cevapla alkışları haketti.

TÜRKİYE’DE DOĞACAK

Alkoçlar, ABD’de doğum yapan bir çok ünlüye de gönderme yaparak şöyle konuştu: “Ne münasebet, biz Türk’üz çoçuğum da tabii ki vatanım da doğacak. Bizim cennet gibi bir ülkemiz var. Neden başka bir yerde doğum yapayım. Sırf doğum yaptığım ülkenin vatandaşı olacak diye ABD’de doğurmam. Ben Türk’üm ve çocuğum da benim doğduğum topraklarda dünyaya gözlerini açacak”

TEPKİYE RAĞMEN

Alkoçlar, bu sözleriyle büyük takdir toplarken, gözler ABD’de doğum yapan ünlülere döndü. Bir çok ünlü isim çocuklarını ABD’de doğurduğu için büyük tepki çekmiş fakat yine de New York ve Londra’da doğurmuştu.

Neslişah Alkoçlar babası Ender Alkoçlar ve eşi Engin Altan Düzyatan ile birlikte önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaptı.

ALKIŞLIK SÖZLER

Çocuğunu nerede doğuracağı sorulan Neslişah Alkoçlar, alkışlanacak bir cevap verdi. Sosyetik güzel “Çocuğumu tabii ki Türkiye’de doğuracağım. Burası benim vatanım” dedi.

ÇOCUKLARI ÇİFTE VATANDAŞ

Bir dönem Efe Önbilgin ile fırtınalı bir aşk yaşayan Deniz Akkaya, 2009 yılında kızı Ayşe’yi kucağına almıştı. Akkaya, o dönem doğumunu ABD’de de gerçekleştirdiği için minik Ayşe, çifte vatandaş olma fırsatı yakaladı.

Güzel oyuncu Tuba Ünsal da bir çok ünlü isim gibi çocuğunu ABD’de doğurdu. Bin dönem Murat Pilevneli ile evli olan Ünsal, 2011 yılında Los Angelas’ta özel bir hastanede kızı Sare’yi kucağına aldı.

Tamer, Karadağlı evliliğinden Zeyno isminde bir kızı olan Arzu Balkan da 2006 yılında Teksas’da doğum yaptı. Balkan’nın ABD’de doğurma kararı o dönem çok tartışılmıştı.

Kaynak: Takvim