SON TV

Amine Gülşe’nin Mesut Özil itirafı

Amine Gülşe, yıldız futbolcu Mesut Özil tarafından terk edildiği iddiasına açıklık getirdi.

Amine Gülşe’nin Mesut Özil itirafı

Türkiye Güzeli Amine Gülşe, yıldız futbolcu Mesut Özil tarafından terk edildiği iddiasına açıklık getirdi. Gülşe, “Aramızda duygusal bir şey olmadı. Sevgilisiyle mutlu olsun” dedi.

Arsenal’de top koşturan Mesut Özil, eski sevgilisi Mandy Capristo ile barışınca gözler Amine Gülşe’ye çevrildi. Özil’le nişanlandığı konuşulan Gülşe’nin ünlü futbolcunun bu aşk çalımıyla şoke olduğu, dizi setinde ağlama krizleri yaşadığı öne sürüldü.

Bu iddialar karşısında sessizliğini bozan Amine Gülşe, Makaron’dan Gülşen Yüksel’e konuştu; “Mesut’u tanırım, Londra’ya gittiğimde görüşürüz. Aramızda hiçbir zaman duygusal bir şey olmadı.

Sevgilisiyle fotoğrafını paylaşıp iddialara net bir yanıt verdi. Mesut olmalarını isterim. Ortada ne terk edilme ne de hayal kırıklığı var. Ağlama krizleri filan hiç olmadı. Haberlere çok üzüldüm, biriyle nişanlansam gururla açıklarım.”

Mesut Özil kastedilirerek Gülşe’ye “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusu sorulmuş ve “İlişkimizi gizli yaşıyoruz” yanıtını vermişti. Gülşe nişan yüzüğünün sorulması üzerine de “Evde bıraktım” diyerek bir anlamda nişan iddialarını doğrulamıştı. Fakat Mesut Özil, geçtiğimiz hafta paylaştığı fotoğrafla büyük şaşkınlık yarattı.

Mesut Özil, Bambi 2015 Medya Ödülleri törenine eski sevgilisi Mandy Capristo’yla katılmıştı. Amine Gülşe’yle nişanlandığı haberlerinin ardından resmi Twitter hesabından paylaştığı bu fotoğrafa kendisinin ve Mandy Capristo’nun soyadlarını birleştirerek ‘Ozisto geri döndü’ notunu düşmüştü.

Kaynak: Makaron

Amine Gülşe'nin Mesut Özil itirafı