SON TV

Hadise’nin sevgilisi yeni bir aşka yelken açtı

Hadise'yle bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Uğur Güven, yeni bir aşka yelken açtı. Güven, Seçil Sırmacı'yla olan ilişkisini sosyal medyada ilan etti

Hadise’nin sevgilisi yeni bir aşka yelken açtı

Hadise’nin uzun süredir birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Uğur Güven ile bir dargın bir barışık süren ilişkisi sona erdi.

Yeni bir aşka yelken açan Uğur Güven, Seçil Sırmacı’yla birlikte. Çift, basketbolcu Semih Erden ilebirlikteyken…

Güven, geçtiğimiz günlerde başka bir aşka yelken açtı. Daha önce işadamı Hakan Karabiber ile evli olan Seçil Sırmacı’yla birlikte olmaya başlayan Uğur Güven; bu ilişkisini, Sırmacı’yla el ele verdiği pozlarla ilan etti.

Hadise ve Uğur Güven objektiflere böyle yakalanmıştı


KENDİNDEN BÜYÜK KADINLARI SEVİYOR

Günaydın’da yer alan habere göre kendisinden yaşça büyük kadınları seven, daha önce de kendisinden 25 yaş büyük olan Çiğdem Kayalı ile ilişkisi olan Güven’in yeni sevgilisi de yaşça epey büyük.

17 yaşında bir oğlu olan Seçil Sırmacı, daha önce eski eşi Hakan Karabiber tarafından çocuğuyla ilgilenmiyor iddiasıyla suçlanmış, hatta bu olay gazetelere de yansımıştı.

HADİSE DE İŞLETMECİ OLDU

Hadise, birlikte oldukları dönemde, sevgilisi Uğur Güven’den Karaköy’de mekan açtığı için ayrılmak istemişti. Ünlü şarkıcı, “İşletmeci sevgili istemem” demişti. Ancak Hadise’nin şu sıralarBodrum’da bir beach açarak işletmeciliğe soyunmak istediği öğrenildi.

ETİKETLER: