SON TV

Chloe: Serdar boş konuşuyorsun

Chloe Loughnan, eşi Serdar Ortaç'ın sorularını beğenmedi.

Chloe: Serdar boş konuşuyorsun

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, önceki gün İstinye Park’ta alışverişteydi. Ayrı ayrı mağazalarda alışveriş yapan çift, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

SERDAR’DAN İÇ ÇAMAŞIR ÇEKİMLERİNE İZİN VAR

Ortaç, eşine iç çamaşırı katalog çekimi ile ilgili yapılan teklife de açıklık getirdi. Ortaç,“Böyle bir teklif yok ama belli sınırlar içerisinde iç çamaşırı katalog çekimine izin veririm. Sonuçta bu onun mesleğidir” dediği sırada eşi Chloe de alışverişini tamamlayıp AVM’den çıktı.

Chloe: Serdar boş konuşuyorsun

Gazetecilerin, “Serdar Bey çok hızlı alışveriş yaptı. Siz de mi öyle yapıyorsunuz?” sorusuna Chloe, “Kocam çok hızlı alışveriş yapıyor, ben yavaş yapıyorum. Seçerek dikkat ederek alıyorum. Normalde beraber yapıyoruz. Ben seçiyorum ama bu sefer ayrı ayrı yaptık. İç çamaşırı katalog çekimi teklifi ile ilgili çıkan haberlerle ilgili bilgisi olmadığını belirten Chloe “Böyle bir teklif yok ama teklif gelirse fotoğraf çektiririm. Kocam benim işime karışmaz” dedi.

“BOŞ KONUŞUYORSUN”

Muhabirlerin elinden mikrofonu alan Serdar Ortaç eşine şu soruyu sordu. “Türkiye’de en çok neyi özledin?” diye sorunca eşi Chloe soruyu bir türlü anlayamadı. Ortaç, bu sefer“Tamam tane soruyorum” deyip soruyu tekrarladı. Güzel mankenin “Ailemi özledim” cevabı üzerine bu sefer Ortaç, “Peki anneni mi, babanı mı, anneanneni mi?” diye sorunca eşinin cevabı net oldu. Chloe, “Serdar şu an boş konuşuyorsun. Böyle soru olmaz” diyerek sert bir yanıt verdi. Bunun üzerine Ortaç, “Ya insan karısına ne sorar, her şeyini biliyorum” diyerek oradan ayrıldı.

Kaynak: Posta

ETİKETLER: