SON TV

Yunan askerlerinden Türkiye’ye ağır hakaretler

Yunan askerlerinden Türkiye, Makedonya ve Arnavutluk ile ilgili iğrenç marş! Yunan askerler marşta Türkiye’ye yönelik hakaret dolu sözlerle böyle saldırdı!

Yunan askerlerinden Türkiye’ye ağır hakaretler

Yunanistan Özel Kuvvetleri’nin eğitimleri sırasında çekilen görüntüler şoke etti. Askerlere söylettikleri marşla Türkiye, Kuzey Kıbrıs, Makedonya ve Arnavutluk hakkında ağır hakaretlerde bulundu.

Askerlere eğitim veren üst düzeylerin askerleri Kıbrıs’ın Yunan olduğunu, Makedonya’nın Yunan olduğunu, kahrolsun Türkiye diye bağırttıkları görülüyor. Video ilerledikçe iğrenç hakaretlerin arttığı, Türkiye’ye, Türk büyüklerine yönelik ağıza alınmayacak derecede çirkin ve ağır hakaretlerde bulundukları görülüyor.

Türkiye’yi hazmedemeyen Yunan askerlerinin erlere tekrar ettirdikleri iğrenç marşta, Türkiye’ye lanet okudukları, Kıbrıs’ın Yunan olduğu, Süleyman Demirel’e yönelik hakaret ettiği görülüyor. İğrenç marşta daha da ileriye giden Yunan askerleri Türklerin, Makedonların, Arnavutların kanını içeceklerini söyleyerek dul ve yetimlerin ağladıklarını, onların evlerini yıkacaklarını belirtiyor.

Görüntülerin Youtube’da yayınlandığı fakat ne zaman çekildiği belli değil. Bilindiği gibi daha önce benzer bir görüntü Arnavutluk ile yaşanmış, Atina Arnavutluk’un sert tepkisi üzerine özür dilemişti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER