SON TV

Hadise’nin sıfır makyaj ve dekolteli fotosu olay oldu!

Hadise bugün attığı bir Instagram hikayesi ile gözleri üzerine çekti. Sıfır makyaj ve dekolteli fotoğrafı sosyal medyada olay oldu.

Hadise’nin sıfır makyaj ve dekolteli fotosu olay oldu!

Türk pop müziğinin vazgeçilmez isimlerinden Hadise, sosyal medya hesanı Instagram üzerinden paylaştığı hikaye fotoğrafıyla hayranlarının büyük beğenisini aldı. Dekolteli fotoğrafını Instagram hikayesinde paylaşan şarkıcı herkes tarafından konuşuluyor. Ayrıca fotoğrafta Hadise’nin güneşten dekolte kısmının yandığı görülüyor. Sıfır makyajlı Hadise doğal güzelliğiyle de büyüledi.

Bilindiği gibi ünlü şarkıcı son zamanlarda paylaştığı cesur pozlarla çok konuşuluyordu. Ünlü şarkıcı Hadise sosyal medyadaki cesur paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Hadise bu defa makyajsız şekilde bikiniyle ayna karşısında çektiği pozunu, Instagram’daki hikaye kısmından paylaştı.

DEKOLTELİ TBT

Televizyon programının final yapmasının ardından sevenleriyle sosyal medya üzerinden buluşan Hadise, geçtiğimiz günlerde de derin dekolteli bir fotoğrafını paylaşmış ve altına ‘tbt’ yazmıştı.

View this post on Instagram

🖤 #tbt

A post shared by Hadise (@hadise) on

Hadise yine geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir dekolteli fotoğrafla daha büyük beğeni almıştı. ‘Herkese mutlu haftalar’ yazdığı fotoğrafında siyah dekolteli elbisesiyle dikkatleri üzerinde toplamıştı. Hadise aynı zamanda bu fotoğrafıyla yüzbinlerce beğeni almıştı.

View this post on Instagram

Herkese mutlu haftalar ❤️

A post shared by Hadise (@hadise) on

ETİKETLER: