SON TV

Hailey Baldwin ile Justin Bieber evlendi! Hailey Baldwin kimdir?

Selena Gomez ile ilişkisini bitirdikten sonra Hailey Baldwin ile tutkulu bir aşka yelken açan Justin Bieber, Hailey Baldwin ile evlendiğini itiraf etti. Peki Justin Bieber'ın eşi Hailey Baldwin kimdir?

Hailey Baldwin ile Justin Bieber evlendi! Hailey Baldwin kimdir?

Nişanlısı Justin Bieber’la gizlice evlendikleri öne sürülen Hailey Baldwin, “Spekülasyonların nereden çıktığını anlıyorum ama henüz evlenmedik” demişti.

ABD’nin Los Angeles kentinde Joan’s on Third Restoran’da kahvaltıya giden Justin Bieber ve Hailey Baldwin hayranının ısrarlı evlilik sorularıyla karşılaştı.

ABD’nin Los Angeles kentinde bir restorana kahvaltıya giden Justin Bieber ve Hailey Baldwin çiftine evlilik soruları sorulması üzerine Justin Bieber evlendiklerini itiraf etti.

Kanadalı şarkıcı, sevgilisinin zor zamanlar geçirdiği dönemde her zaman kendisine destek olan bir melek olduğunu söyledi.

Magazin sitesi TMZ, ikilinin, 13 Eylül günü evlendiğini öne sürmüştü. Site, New York Belediye Binası’ndaki Evlilik Bürosu’nda gerçekleşen gizli nikahın vaiz Jeffrey Quinn tarafından kıyıldığını iddia etmişti.

Alec Baldwin de temmuz ayında nişanlanan yeğeni Hailey Baldwin ile Justin Bieber’ın evlendiğini doğrulamıştı.

Hailey Baldwin, Justin Bieber’la nişanlandıktan sonra merak edilmeye başlandı. Daha önce de Justin Bieber’la ilişki yaşayan Hailey Baldwin kimdir? Yeni nesil gençlerin sevgilisi Justin Bieber, fırtınalı aşk hayatını Hailey Baldwin’le evlenerek sonuçlandırdı. Daha önce de Baldwin’le aşk yaşayan Bieber, Selena Gomez’e dönmüş; Gomez’den ayrıldıktan sonra ikinci kez Hailey Baldwin’le sevgili olmuştu.

Hailey Baldwin kimdir?

Model, kapak kızı, sunucu ve klip mankeni olarak tanınan Hailey Baldwin, 1996 yılında ABD’nin Arizona eyaletine bağlı Tucson’da doğdu. ABD’li oyuncu, yönetmen, yapımcı ve yazar Stephen Baldwin ve grafik tasarımcı Kennya Baldwin’in kızı olan Hailey, çocukluğunda evde eğitim gördü. Doğu Hıristiyan Okulları Derneği’nde eğitimini devam ettiren Baldwin, klasik bale eğitimi aldı.

New York Modellik Ajansı aracılığıyla Ford modelleri arasına katılarak modellik ve mankenlik kariyerine başlayan Baldwin, çeşitli dergiler için modellik ve kapak kızlığı yaptı. Tatler, LOVE, V ve iD gibi dergilerde yer alan model, Maxim dergisinin 2018 yılında düzenlediği ankette En Seksi 100 Kadın listesinde ilk sırada yer almıştı.

Ralph Lauren, Tommy Hilfiger ve Philipp Plein gibi ünlü markalar için podyuma çıkan manken, Glamour, Marie Claire’ın kapağında da yer almıştı.

Hailey Baldwin, 2015 yılında Milano’da düzenlenen MTV Avrupa Müzik Ödülleri gecesinde sunuculuk yapmıştı. Cody Simpson, Baptiste Giabiconi gibi popüler isimlerin müzik videolarında da yer aldı.

Justin Bieber’la nişanlanması sonra gündeme oturan ismin babası Stephen Baldwin de sosyal medya hesabından kızı Hailey’i ve Justin Bieber’i kutlayan bir mesaj yazarak olayı doğruladı.

ETİKETLER: