SON TV

Hakan: Muhafız’a flaş transfer! Genç oyuncu ortalığı karıştıracak

Netflix ilk orijinal Türk dizisi olan ve birinci sezonu kısa süre içinde 10 milyon izlenmeyi geçen Hakan: Muhafız dizisine sevilen bir oyuncu konuk olarak katılacak.

Hakan: Muhafız’a flaş transfer! Genç oyuncu ortalığı karıştıracak

IMDb listesinde Mayıs ayının en popüler 25 aksiyon dizisi içinde yer alan Hakan: Muhafız’da 2. sezonun yayınlanmasının ardından gelecek sezon için çalışmalar başladı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü ve Ayça Ayşin Turan’ın bulunduğu dizinin 3. sezonunda izleyicileri bir sürpriz bekleyecek.

Adını Medcezir dizisinde duyuran Miray Daner, Hakan: Muhafız’ın 3. sezonunda 2 bölüm konuk oyuncu olarak dahil olacak. Çukur’un sevilen oyuncusu Kubilay Aka’nın kız arkadaşı olan Miray Daner, bu haberle takipçilerini çoktan heyecanlandırmış görünüyor.

Peki Miray Daner kimdir?

15 Ocak 1999 İstanbul doğumlu olan Miray Daner, Güzel sanatlar lisesi müzik bölümünde okudu.

Küçük yaşlardan itibaren dizilerde rol almaya başlayan başarılı oyuncu, ilk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır.

Ardından 2007 yılında Bez Bebek dizisinde rol almıştır. 2009-2011 yılları arasında “Papatyam” adlı dizide 121 bölüm Metin Akpınar’ın torunu “Gonca”yı canlandırmıştır. 2015’te Medcezir dizisindeki şımarık Beren Beylice karakteri ile tanındı.

Miray Daner, son olarak Kanal D ekranlarında iki sezon boyunca ekranlara gelen, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in baş rollerini paylaştığı Vatanım Sensin isimli dizide de Cevdet ve Azize’nin memleket sevdalısı kızı Hilal karakterini canlandırmıştı.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan Yürekli karakterini canlandıran Miray Daner, 1.64 metre boyunda, 55 kilo ve Oğlak burcudur.

ETİKETLER: