SON TV

Haluk Levent konserinde yaşlı kadın sahneye fırlayarak dans etti

Haluk Levent'in konserine, sahneye aniden fırlayıp dans eden yaşlı kadın damgasını vurdu. Asuman isimli yaşlı kadının eğlenceli dansının altından, o gün kanseri yendiği gerçeği ortaya çıktı.

Haluk Levent konserinde yaşlı kadın sahneye fırlayarak dans etti

Haluk Levent, sosyal medya hesabından sahnede şarkı söylerken bir anda sahneye çıkan yaşlı kadının dans ettiği anlarını paylaştı.

O GÜN KANSERİ YENDİĞİ HABERİNİ ALMIŞ

İsminin Asuman olduğu belirtilen süper babaanne, Haluk Levent’in sahnesine çıkarak coştukça coştu. Oldukça enerjik gözüken Asuman babaannenin, o gün kanseri yendiği haberini aldığı öğrenildi.

“BAZEN SAHNEYE SÜPER BABAANNE FIRLAYABİLİR”

Levent, bu videoya “Bazen sahneye bir süper babaanne fırlayabilir” notunu düştü. Haluk Levent’in bu paylaşımı takipçileri tarafından da büyük ilgi gördü.

PAYLAŞIMIYLA TAKİPÇİLERİNİ GÜLDÜRDÜ

Öte yandan konserinden paylaşımlar yapan Haluk Levent, konseri en ön sıralarda bulunan erkek hayranlarının videosuna ise esprili bir yorum yaptı. Levent, “Dün akşam (her zaman olduğu gibi)güzel kızlar en önden konserimi izlediler” notunu düştü. Bir sonraki paylaşımında bayan hayranlarının ön sıralarda olduğu videoya “Yeni yıl şakasıydı tamam. Öndeki erkekleri dövüp arkaya yolladım” yorumuyla takipçilerini yüzünü güldürmeyi başardı.

ETİKETLER: