SON TV

Hande Ataizi’nden Talat Bulut itirafı!

Hande Ataizi, 'Yasak Elma' dizisinden gelen teklifi oyuncu Talat Bulut yüzünden kabul etmediğini açıkladı

Hande Ataizi’nden Talat Bulut itirafı!

Hande Ataizi, 19 yıl önce film setinde Talat Bulut’un kendisini taciz ettiğini açıklamış, ardından ikili birbirlerini hedef alan açıklamalar yapmıştı.

Snob Magazin’in haberine göre; Yapımcı Fatih Aksoy’dan, Talat Bulut’un da rol aldığı Yasak Elma dizisi için teklif alan Ataizi gelen teklifi geri çevirdiğini anlatıp “Gergin bir ortamda çalışmayı tercih etmedim. Öyle karar verdik yapımcıyla” diye konuştu.

Eylül ayı için başka projelerle görüşmeler yaptığını ifade eden oyuncu “Dizi projeleri için görüşmeler yapıyorum. Draması ağır olan bir projeyle ekranlarda olmak isterim” ifadelerini kullandı.

HANDE ATAİZİ KİMDİR?

Ayşe Hande Ataizi, 2 Eylül 1973 tarihinde Bursa’da Bursa’lı bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Hande Ataizi’nin öz babası Mehmet Ali Ataizi bir mimar, annesi Nermin Çelen ise Uludağ Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde profesördür. Hande Ataizi üç yaşındayken annesiyle babası ayrılır. Üç yaşından beri Hande’nin üvey babası olan Hadi Çelen, Bursa’da inşaat mühendisidir. Üvey babasından olan Sinan adında kardeşi vardır.

İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Profesyonel oyunculuğa Kenter Tiyatrosunda başlayıp 3 yıl devam etmiştir. Bu arada Yeşilçam’la tanışmış. Ardından özel TV kanallarından gelen dizi tekliflerini değerlendirmiştir.

Sinemaya 1996 yılında oynadığı “Mum Kokulu Kadınlar” filmiyle başlamış olup ünlenmiştir. Bu filmdeki rolüyle ‘Altın Portakal’ almıştır.