SON TV

Hava sıcaklıkları 10-15 derece arasında düşecek

Yarın Romanya üzerinden gelen soğuk hava dalgasıyla Marmara ve Batı Karadeniz'de sıcaklıklar 10-15 derece arasında azalacak

Hava sıcaklıkları 10-15 derece arasında düşecek

Romanya üzerinden gelen  soğuk hava dalgası bu gece yurda giriş yapacak. Yarın Marmara ve Batı Karadeniz’de sıcaklıklar 10-15 derece arasında azalacak. Ülkede soğuk hava 3 gün kalacak.

Bugün tüm Türkiye’de yaz havası var ancak yarın Marmara ve Batı Karadeniz’de sıcaklık 10-15 derece arasında azalacak. Çarşamba ülke genelinde fırtına bekleniyor. Soğuklardan en fazla kuzey kesimler etkilenirken, güneyde ise yarın sıcaklık hala yüksek değerlerde olacak.

SICAKLI SALI GÜNÜ 12 DERECEYE İNEBİLİR

Ülkede soğuk hava 3 gün kalacak, hafta sonu rüzgarların hafiflemesiyle sıcaklık yeniden artmaya başlayacak.

İstanbul’da bu gece hava kışa dönüyor, gece gök gürültülü sağanak yağmur gelecek. Yarın kalın giyinilmeli, kuvvetli poyrazla sıcaklık 15 derece hissedilecek, salı günü sıcaklık 12 dereceye inebilir.

Ankara yarın 10 derece serinliyor, hafif yağmur var, hissedilen sıcaklık 17 derece

EGE BÖLGESİ’NDE RÜZGAR ÇOK KUVVETLİ

İzmir ve tüm Ege Bölgesi’nde rüzgar yarın çok kuvvetli, çarşamba ise Ege Denizi’nde fırtına bekleniyor, poyrazın hızı saatte 70 km’ye kadar çıkacak. İzmir yarın 23, çarşamba 20 derece.

Karadeniz’de yarın öncelikle Bolu, Kastamonu tarafı soğuyor, yağmurla birlikte sıcaklık 16 dereceye inecek, çarşamba ise tüm bölge soğuklardan etkilenecek, Samsun’da sıcaklık 15 dereceye düşecek

Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgeleri ise soğumadan fazla etkilenmeyecek, diyarbakır 34 derece.

ETİKETLER: