SON TV

Hilal Cebeci’den Çav Bella’ya yeni klip

İtalyanca olan 'Çav Bella' (Ciao Bella) şarkısını yorumlayan ve 'La Casa De Papel' dizisinin temasıyla klip çeken şarkıcı Hilal Cebeci, bir anda sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Çav Bella klibiyle günlerdir eleştiri yağmuruna tutulan şarkıcı Hilal Cebeci, gelen tepkilerden sonra Çav Bella şarkısı için yeni bir klip çekti.

Hilal Cebeci’den Çav Bella’ya yeni klip

Hilal Cebeci, İtalya’da faşizme karşı direniş marşı olarak bilinen “Bella Ciao (Çav Bella)” adlı şarkıyı seslendirdiği video klibini sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Hilal Cebeci’nin Çav Bella şarkısına çektiği klibe tepkiler dinmedi.

“MARŞA SAYGISIZLIK YAPIYOR”

Çektiği kliple, İtalya’nın kuzeyindeki Po Ovası’nda bulunan pirinç tarlalarında zor ve sefil koşullarda çalışan işçiler tarafından söylenen bu marşa saygısızlık yaptığı iddia edilen Cebeci gerek meslektaşları ve gerekse sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde eleştirildi.

Cebeci, şarkıyı yorumlaması ve klipteki görüntülere yönelik eleştirilerin ardından klibinin ikinci versiyonunu yayınladı.

Yeni klibinde ünlü şarkıcı, geçen bir yıl bir program konsepti gereği çöpçülük yaptığı görüntülere ve pirinç tarlasındaki işçilerin görüntülerine yer verdi.

ÇÖPÇÜLÜK YAPTIĞI GÖRÜNTÜLERİ EKLEDİ

Gelen eleştirilere dilinin döndüğünce yanıt veren Cebeci bir türlü dinmek bilmeyen tepkileri dindirebilmek adına klibinin ikinci bir versiyonunu yayınladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hilal Cebeci’nin geçen bir yıl bir program konsepti gereği çöpçülük yaptığı görüntülere yer veriliyor. Ayrıca klibin sonunda pirinç tarlasındaki işçilerin görüntüleri de kullanıldı.

İşte Hilal Cebeci’nin Çav Bella (Ciao Bella) klibi

ETİKETLER: