SON TV

İstanbullu Gelin 63. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 63. yeni bölüm 2. fragman izle

İstanbullu Gelin 63. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 63. yeni bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin 63. yeni bölümde Boranlar konağa dönüyor. İstanbullu Gelin 63. yeni bölüm 2. fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin 63. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 63. yeni bölüm 2. fragman izle
  • Dizi
  • 22 Kasım 2018 12:59

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 23 Kasım Cuma günü Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin yarın akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. 63. bölüm 2. fragmanı yayınlanan dizide; Esma’nın mutluluğu ikiye katlanıyor. Yıllar sonra büyük aşkına kavuşmanın yanı sıra, geçmişinden izler taşıyan, özlem duyduğu konağına da geri dönüyor.

İstanbullu Gelin dizisinin 63. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Boranlar’ın konağa dönüşü izleyicileri memnun etti. Ayrıca Esma Sultan’ın yeni bölümdeki mutlu halleri de bir hayli dikkat çekecek. Boranlar’ın aile tablosu ve mutlulukları görülmeye değer. Videodan 63. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin 63. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 23 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İstanbullu Gelin 63.Bölüm’de de sevenlerini ekran başına kilitleyecek.

İstanbullu Gelin 63. yeni Bölüm 2. Fragmanı İzle

İstanbullu Gelin, 63. yeni bölümüyle 23 Kasım Cuma akşamı Star Tv ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkacak.

BORANLAR EVLERİNE DÖNDÜ

Boranlar ait oldukları yerde ayağa kalmak için yeni bir hayata merhaba derler. Garip’in bir sürprizi ile de konağa girişleri büyük bir şaşkınlığa sebep olur. Adem’in çocuğu için seçtiği hayatta gidecek hiçbir yeri yoktur, elini uzatan kişi ise Güneş olur. Emir içinse bu yeni hayat ait olamama hissi yaratmaktadır, çocuk duyguları ile baş edemez hale gelir. Boran’lar Adem’e karşı borçlu kalmamak için yol aramaya başlar. Faruk’un kararı ise ailede şok etkisi yaratacaktır.

63. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Boranlar ait oldukları yerde ayağa kalmak için yeni bir hayata merhaba derler. Garip’in bir sürprizi ile de konağa girişleri büyük bir şaşkınlığa sebep olur. Adem’in çocuğu için seçtiği hayatta gidecek hiçbir yeri yoktur, elini uzatan kişi ise Güneş olur. Emir içinse bu yeni hayat ait olamama hissi yaratmaktadır, çocuk duyguları ile baş edemez hale gelir. Boranlar Adem’e karşı borçlu kalmamak için yol aramaya başlar. Faruk’un kararı ise ailede şok etkisi yaratacaktır.

İstanbullu Gelin merakla beklenen 63. bölüm fragmanında; Boranlar konaklarına, eski mutlu günlerine geri dönüyor. Konakta kendilerini Garip karşılıyor. Esma’dan gözlerini kapatmasını isteyen Garip’in, büyük sürprizi merak ediliyor. Dramatik bir aşk hikayesi olan dizi yayınlandığı ilk günden beri izleyenleri heyecanlandırmaya ve ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi sevilen oyuncuların yer aldığı dizinin yeni bölümleri cuma akşamı ekranlara geliyor.

Büyük bir heyecanla izlenen son bölümü ile yine izleyicisini ekran başına kilitleyen dizinin son bölümde Süreyya, Ülfet’in gizli odasını buluyor. Ülfet başta istemese de Süreyya’ya kalbindeki yarayı açıyor. Ülfet’in inadından vazgeçmesi üzerine Boranlar rahat bir nefes alıyor. Yeni bölümleri merakla takip edilen dizi İstanbullu gelin; 16 kasım reyting sonuçlarına göre bir çok diziyi geride bırakarak, cuma gününün en çok izlenen dizi ve programları arasında 6. sırada yer almayı başarıyor.

Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan
Senaryo: Deniz Akçay Katıksız – Armağan Gülşahin

Oyuncu Kadrosu:

Faruk: Özcan Deniz
Süreyya: Aslı Enver
Esma: İpek Bilgin
Fikret: Salih Bademci
Adem: Fırat Tanış
Osman: Güven Murat Akpınar
Garip:Tamer Levent
İdil: Tilbe Saran
Ülfet: Meral Çetinkaya
İpek: Dilara Aksüyek
Senem: Neslihan Yeldan
Güneş:Nihal Yalçın
Kıymet: Nergis Çorakçı
Yaz: Ahsen Eroğlu
Nurgül: Pelinsu Pir
Gülistan: Eren Balkan
Akif: Fatih Koyunoğlu
Dilara: Neslihan Arslan
Mustafa: Ahmet Sabri Özmener
Nazif: Muharrem Türkseven