SON TV

Insatiable yeni sezon ne zaman başlayacak? Netflix Insatiable 2. yeni sezon onayını aldı

Netflix’in tartışmalı dizisi Insatiable, 2. yeni sezon onayını aldı. Insatiable'ın ilk sezonunu izleyenler, yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Geçtiğimiz günlerde Insatiable 2. yeni sezon için dizi yapımcıları onay aldı. Insatiable yeni Sezon ne zaman başlayacak? İşte Insatiable 2. yeni sezon ile ilgili merak edilenler...

Insatiable yeni sezon ne zaman başlayacak? Netflix Insatiable 2. yeni sezon onayını aldı

SON.TV /DİZİ ÖZEL

Netflix’in tartışma yaratan dizisi Insatiable 2. yeni sezon onayını almayı başardı. Debby Ryan’ın başrolünde yer aldığı yeni sezon 2019’da prömiyer yapacak.

Lauren Gussis’in yazdığı Insatiable dizisi, geçtiğimiz ay Netflix’te izleyici karşısına çıkmış; yayınlandıktan hemen sonra olumsuz eleştirilerin hedefi olmuştu. Bu eleştirilerin başında, dizinin insanları kilolarından dolayı yargıladığı ve zayıf olmaya özendirdiği yönündeydi. Diğer bir eleştiri ise eşcinsel ilişkinin fazlasıyla ön planda tutulması…

INSATİABLE 2. YENİ SEZON NE ZAMAN?

Insatiable 2. sezon için onay verildi. Yeni sezonun 2019 bahar aylarında yayınlanması bekleniyor. Dizinin ilk sezonu geçtiğimiz Ağustos ayında yayınlanmıştı.

INSATİABLE YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Insatiable dizisinin 2. yeni sezonunda, ilk sezonda olduğu gibi Patty ve Bob Armstrong’un maceralarını konu alacak. 1. sezonun son bölümünde başını fena halde belaya sokan Patty’i Bob bu beladan da kurtarabilecek mi?

Kendisine takıntılı olan Christian’ı öldüren Patty, güzellik yarışmalarını unutmak zorunda kalmanın yanında hapse girebilir.

INSATİABLE KONUSU

Debby Ryan’ın canlandırdığı Patty’nin öyküsünü işleyen Insatiable, kiloları yüzünden okuldaki arkadaşları tarafından dışlanan karakterin zayıflayıp intikam arayışına atılmasını işliyor. Patty, eski bir hukukçu olan Bob Armstrong’un koçluğunda güzellik yarışmasına hazırlanmaya karar veriyor.

Insatiable, asıl mesleği avukatlık olan bir adam ile kendisine zorbalık yapanlardan intikam almak isteyen genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Liseye giden bir genç kız Patty’nin kiloları ile başı derttedir. Patty kilosu yüzünden okulda arkadaşlarının zorbalığına maruz kalır. Birkaç arkadaşı dışında okuldaki herkes onun kiloları ile alay etmektedir. Onun içindeki potansiyeli görebilen tek kişi ise bir avukat olan Bob’dur. Bob, Patty’yi içine düştüğü durumdan kurtarmaya kararlıdır. Patty, Bob’un yardımıyla ülkeden düzenlenen güzellik yarışmasına katılır. İkili büyük bir hırsla çalışmalara başlar. Patty bu sayede kendisiyle dalga geçenlerden intikam alabilecektir. Genç kıza koçluk yapan Bob ve karısı Coralee onun yarışmayı kazanması için ne gerekiyorsa yapmaktadır.

Patty, kilolarından kurtulup bambaşka biri haline döndüğündeyse tüm okulun ilgi odağı haline gelir. Fakat intikam yemine eden genç kızın yapacakları henüz bitmemiştir.

INSATİABLE OYUNCULARI

Insatiable’ın oyuncu kadrosunda Ryan’a Dallas Roberts, Alyssa Milano, Christopher Gorham, Erinn Westbrook, Michael Provost, Kimmy Shields, Irene Choi ve Sarah Colonna eşlik ediyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda Gussis, Ryan Seacrest, Nina Wass, Andrea Shay, Todd Hoffman, Dennis Kim ve Andy Fleming var.

ETİKETLER: