SON TV

Yeni iPhone modelleri XS ve iPhone XR’da indirim! İşte iPhone XS ve iPhone XR’ın indirimli fiyatları

Apple’ın yeni model telefonları iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR sonunda Türkiye'ye de geldi. 10 bin lira ile satışa sunulan yeni iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modelleri fiyatı ile oldukça tartışılmıştı. Bunun sonucunda iPhone XS ve iPhone XR fiyatlarında büyük indirim yapıldı.

Yeni iPhone modelleri XS ve iPhone XR’da indirim! İşte iPhone XS ve iPhone XR’ın indirimli fiyatları

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR sonunda ülkemizde tüketicilerle buluştu. Yaşanılan bu gelişmenin ardından ise ortalama olarak 10 bin TL’lik fiyat etiketi ile satışa sunulan yeni iPhone modelleri fiyatı ile oldukça tartışılmıştı.

Her ne kadar fiyatı ile tartışılsa da çarpıcı özellikleriyle dikkat çeken XS, XS Max ve iPhone XR Türkiye fiyatı Amazon Türkiye üzerinden yaklaşık olarak 800 TL gibi bir indirim ile birlikte satışa sunuldu.

iPhone XS ve iPhone XR Türkiye fiyatı düştü!

Bilindiği üzere Apple Türkiye tarafından açıklanan fiyatlarda, iPhone XS fiyatı 9,899 TL olarak görünürken, iPhone XS Max fiyatı ise 10,999 TL’den başlayan fiyatlara bizleri karşılamıştı. Söz konusu XS ve XS Max modellerine kıyasla biraz daha düşük bir fiyat etiketine sahip olan XR ise 7.399 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu.

Bugün ise yaşanılan gelişme ile birlikte Amazon Türkiye yeni iPhone modellerinin Türkiye fiyatında ciddi bir indirime gitti. Yaklaşık olarak 700- 800 TL gibi bir indirim ile Apple Türkiye Garantili yeni nesil iPhone’ları satışa sunan Amazon, yeni iPhone alacaklara güzel bir fırsat sundu.

iPhone XR Amazon Türkiye Fiyatı

iPhone XR – 64 GB 6.406,04 TL
iPhone XR – 128 GB 6.944,49 TL
iPhone XR – 256 GB 7.735,84 TL

iPhone XS Amazon Türkiye Fiyatı

iPhone XS – 64 GB 8.838,04 TL

iPhone XS Max Amazon Türkiye Fiyatı

iPhone XS Max – 64 GB 9.499,05 TL
iPhone XS Max – 256 GB 11.494,05 TL

Kaynak: ShiftDeleteNet

ETİKETLER: