SON TV

iPhone Xs ve iPhone Xs Max, şarj sorunuyla gündemde!

Apple'ın WİFİ sorunları ile gündem olan, iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelleri şimdi de şarj sorunlarıyla gündemde. Kullanıcılardan gelen şikayetlere göre, telefon her ne kadar fişe takılı olsa da, eğer ekran açık değilse şarj başlamıyor

iPhone Xs ve iPhone Xs Max, şarj sorunuyla gündemde!
Geçtiğimiz günlerde WiFi bağlantı sorunları sebebiyle eleştirilen ve tartışma yaratan Apple’ın  iPhone Xs  ve iPhone Xs Max modelleri şimdi de batarya ve şarj sorunları ile gündemde. Cihazlar, fişe takılı da olsa, eğer ekran açık değilse şarj etmeye başlamıyor. Ancak ekran açılıp telefon “uyandırıldığında”, şarj işlemi olması gerektiği gibi başlıyor. Kullanıcılar işte bu durumdan dolayı  şikayetçi olduklarını dile getirdiler.

Daha önce iPhone XS serisinde ortaya çıkan WiFi bağlantı sorunları pek çok kullanıcının şikayetçi olmasına yol açmış, ve çokça eleştirilmişti.

 Dünyanın en pahalı akıllı telefonlarına sahip olan Apple, iPhone Xs ve iPhone Xs Max, modellerindeki WiFi sorunlarıyla  gündeme gelmişti.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max, yalnızca WiFi bağlantı sorunları ile değil; batarya ve şarj sorunları ile de gündemde.

Geçtiğimiz hafta itibariyle yeni Apple modelleri ciddi tartışmalara sebep oldu. Apple’ın yeni modelleri hakkında, kullanıcılardan pek çok şikayet geldi.

Bazı kullanıcılar, Apple’ın yeni modellerini şarj edemediklerinden şikayetçi. Sorun, kullanıcılar iPhone Xs ve Xs Max cihazlarını şarj etmeye çalıştığında ortaya çıkıyor.

Cihazlar; her ne kadar fişe takılı olsa da, eğer ekran açık değilse şarj başlamıyor. Ekran açılıp telefon “uyandırıldığında” ise, şarj işlemi olması gerektiği gibi başlıyor.

Henüz Apple’dan  konu hakkında bir açıklama yapılmadı.
ETİKETLER: