SON TV

İP’li Türkkan’ın kızı vekil forsuyla trafikte kuralları çiğnedi

İYİ Partili Türkkan'ın kızlarının lüks merakı yine gözler önüne serildi. Ancak bu kez vekil forsu da devredeydi...

İP’li Türkkan’ın kızı vekil forsuyla trafikte kuralları çiğnedi

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın kızı Dilara Türkkan, vekil kullanımına tahsis edilmiş çakarlı araçla trafik kurallarını çiğnedi, yetmedi: Sosyal medyada paylaştı.

Daha önce de lüks ve şatafatın doruklarındaki partilerle dikkat çeken Türkkan kızları yine skandala doymadı. Vekil Türkkan, sosyal medyada fakirlik edebiyatı yaparken kızları lüks içinde sefa sürüyor. Vekillik imtiyazlarını kızlarına tahsis eden Türkkan’ın kızları da bu imtiyazları sonuna kadar kullanıyor. Öyle ki kuralları da çiğniyor, sosyal medyada bunlarla nispet yapmaktan da çekmiyor.

EĞLENCEYE YETİŞMEK İÇİN…

Dilara Türkkan, Instagram hesabından çakarlı araç içinden emniyet şeridinde hızla ilerlediğini gösteren bir video paylaştı. Türkkan, videoda etiketlediği arkadaşlarına “Geliyorum” dedi.

Günün ilerleyen saatlerinde bu kez Alaçatı’daki bir mekandan paylaşım yapan Türkkan, “Yetişirim demiştim” notu düştü. Vekil Türkkan’ın kızının vekil forsuyla çakarlı araçla emniyet şeridinden hızla gitmesinin sebebinin, arkadaşlarıyla eğlenmeye yetişmek olduğu ortaya çıktı.

İP'li Türkkan'ın kızı vekil forsuyla trafikte kuralları çiğnedi