SON TV

İrem Derici: İlk travmamı 13 yaşında yaşadım

İrem Derici hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İrem Derici ''Herkesi kendim gibi sanıp her şeyimi anlatıyorum. Sonra zararını görüyorum. Sosyalliği kısıtladım. Evde sade bir hayat sürüyorum. Zaten çoğu insana tahammülüm yok. Zekamı çok üstün gördüğüm için olmuyor, kimseyle kan tutmuyor.'' İrem Derici sözlerine şöyle devam etti: İlk travmamı 13 yaşında yaşadım. Babama aşırı dozda aşıktım. Bir gün babam aradı…

İrem Derici: İlk travmamı 13 yaşında yaşadım

İrem Derici psikolog Gökhan Çınar’ın ‘Katarsis’ adlı programına konuk oldu. Hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

KİMSEYLE KAN TUTMUYOR

”Herkesi kendim gibi sanıp her şeyimi anlatıyorum. Sonra zararını görüyorum. Sosyalliği kısıtladım. Evde sade bir hayat sürüyorum. Zaten çoğu insana tahammülüm yok. Zekamı çok üstün gördüğüm için olmuyor, kimseyle kan tutmuyor.”

’24 YILIMIZI ALDI’

”Babama bile güvenmem. İnsanlar ailesinden bile kazık yiyor. Annem ve babam ben küçükken ayrıldılar. Beni haftada bir alması gereken babamı ayda bir görüyordum. Gözü de hiç üstümde değildi. Eve giderdik, gazetesini okurdu. Öyle otururduk kenarda. Babamla, popçuluk mevzum başladığında baba-kız gibi olduk. Bu bizim 24 yılımızı aldı. Yüzde yüz güvendiğim tek kişi annem.”

‘ÇOK NET DELİRDİM’

”İlk travmamı 13 yaşında yaşadım. Babama aşırı dozda aşıktım. Bir gün babam aradı. Hatırımı soracak sandım. ‘Kızım bir kardeşin oldu’ dedi. ‘Hayırlı olsun’ deyip kapattım.”

”Hayatımın dönüm noktası anoreksiya geçirdiğim 2017 yılıydı. Yıkılmadım, ayaktayım derken kendimi kaybettim. Delirdim. O dönemde çok dostumu, sevdiğim adamı (Lider Şahin’den bahsediyor) kaybettim.” İrem Derici ”Zekam çok üstün, çoğu insana tahammülüm yok” diyor.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: