SON TV

İrem Derici’den kendisine ‘Saygısız bir kız’ diyen Demet Akalın’a yanıt

Şarkıcı Demet Akalın, katıldığı bir televizyon programında İrem Derici ile ilgili sorulan soru üzerine, "İrem Derici hakkında konuşmak istemiyorum. Sevmiyorum kızı. Saygısız bir kız o' demişti. İrem Derici, sosyal medya hesabından Demet Akalın'a cevap verdi.

İrem Derici’den kendisine ‘Saygısız bir kız’ diyen Demet Akalın’a yanıt

Demet Akalın ile Okan Kurt 6,5 yıllık evliliklerini eylül ayında noktalamıştı. Demet Akalın boşanmanın ardından ilk kez 2. Sayfa programına konuk oldu. Akalın, bütün merak edilenleri canlı yayında anlattı.  Akalın, İrem Derici ile soruların üzerine, “İrem Derici hakkında konuşmak istemiyorum. Sevmiyorum kızı. Saygısız bir kız o. Kızla alakalı bir şey olunca geçiyorum. İlgi alanıma girmiyor” demişti. Derici’den Akalın’a yanıt gecikmedi.

Demet Akalın ile Okan Kurt 6,5 yıllık evliliklerini eylül ayında noktalamıştı. Demet Akalın boşanmanın ardından ilk kez 2. Sayfa programına konuk oldu. Akalın, bütün merak edilenleri canlı yayında anlattı.

Akalın, İrem Derici ile soruların üzerine,” İrem Derici hakkında konuşmak istemiyorum. Sevmiyorum kızı. Saygısız bir kız o. Kızla alakalı bir şey olunca geçiyorum. İlgi alanıma girmiyor” dedi.

İrem Derici’den Akalın’ın sözlerine yanıt gecikmedi.

Derici, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, “Bak tatlı kadın… Her şeyi söyle bana ama beni SAYGI kelimesiyle aynı cümlede geçirirken tek diyebileceğin şey; ‘dünyanın en saygılı kızı’ olabilir maksimum. Annemden babamdan güzel öğrendim ben saygıyı. Sarma bana, sarmayın bana, ben kendi halimde takılıyorum. Ve seni seviyorum Demet” notu düşerek Akalın’a cevap verdi.

0/5 (0 Reviews)