SON TV

İrem Helvacıoğlu bikinili fotoğrafıyla gündem oldu

İrem Helvacıoğlu sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı bikinili fotoğrafıyla gündem oldu.

İrem Helvacıoğlu bikinili fotoğrafıyla gündem oldu

İrem Helvacıoğlu, sosyal medya hesabı Instagram üzerindem paylaştığı bikinili fotoğrafıyla hayranlarının yoğun ilgisini aldı.

Kusursuz fiziği ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan İrem Helvacıoğlu, güzelliğinin yanı sıra fit görünümüyle ilgi çekti.

Bilindiği gibi İrem Helvacıoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz isimli diziyle şöhret oldu. Şöhreti bu diziyle yakalayan İrem Helvacıoğlu, dizide Nefes karakterini canlandırıyor. Babası tarafından zorla zengin bir adamla evlenen Nefes’in Tahir tarafından kurtulup yaşadığı sıkıntıları canlandırıyor.

View this post on Instagram

🌊🌊🌊🌊

A post shared by İrem Helvacıoğlu (@iremhlvcioglu) on

Diziyle ününe ün katan İrem Helvacıoğlu kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaşmış, güzelliğiyle de herkes tarafından büyük beğeni kazanmıştı.

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR

1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir ancak aslen Ankaralı’dır. Üniversite eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro Eğitimi almıştır. Profesyonel oyunculuğa ilk adımını Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile izleyici karşısına çıkarak atmıştır. Ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016’da No:309 dizisinde Pelin Su karakteriyle ekranlara geldi ve 39 bölüm yer aldı. Şu sıralar Sen Anlat Karadeniz isimli dizide de Nefes karakteriyle başrolde yer almaktadır.

Sen Anlat Karadeniz’de oynadığı rol hakkında;

24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç bir kadın. Annesi onu doğururken ölmüş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat’a satılmış. On yedisinde Yiğit’i doğurmuş. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Defalarca oğlunu alıp kaçmış, defalarca bulunup geri getirilmiş. Her seferinde dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiş. Acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

İREM HELVACIOĞLU DİZİ VE FİLMLERİ

Behzat Ç .BirAnkara Polisiyesi

Muhteşem Yüzyıl

Kurtlar Vadisi Pusu

Güneşin Kızları

Sen Anlat Karadeniz

ETİKETLER: