SON TV

İrem Helvacıoğlu O Ses Türkiye performansı! Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i ‘Duvar’ şarkısını söyledi!

İrem Helvacıoğlu'nun O Ses Türkiye'ye katıldığı video Instagram'da bir hesap tarafından yayınlandı. İrem Helvacıoğlu'nun Sen Anlat Karadeniz'de söylediği şarkılar dışında 'Duvar' şarkısını söylemesi herkesi mest etti.

İrem Helvacıoğlu O Ses Türkiye performansı! Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i ‘Duvar’ şarkısını söyledi!

Sen Anlat Karadeniz dizisinin Nefes’i İrem Helvacıoğlu O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel programında söylediği Duvar şarkısıyla herkesi mest etti. İzin çıkmaması ardından o görüntüler yayından kaldırıldı fakat birkaç izleyici İrem Helvacıoğlu’nun O Ses Türkiye’deki performansını kameraya alarak sosyal medyada paylaştı. Sen Anlat Karadeniz dizisinin oyuncusu İrem Helvacıoğlu’nun O Ses Türkiye performansı Duvar şarkısıyla herkesi kendisine hayran bıraktı.

İREM HELVACIOĞLU’NUN O SES TÜRKİYE PERFORMANSI

Bilindiği gibi O Ses Türkiye’ye katılan İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz yapımcısı ve kanalından izin alamayınca O Ses Türkiye İrem Helvacıoğlu’nun şarkı söylediği anları yayından kaldırmıştı. Bunun ardından İrem Helvacıoğlu sitem dolu bir mesaj yayınlayarak şunları söylemişti: ”

“Değerli arkadaşlarım; sevgili Acun Ilıcalı ekibinin nazik daveti neticesinde büyük bir mutlulukla katılarak ilk kez sahnede şarkı söyleme deneyimi yaşadım çok eğlendim ve keyif aldım. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında bu akşam yayınlanması planlanan bana ait bölümün gösterilmemesi yönünde bir karar almak zorunda kaldım. Çünkü Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcı şirketi, hayat verdiğimi ‘Nefes’ karakterinin gereği gibi korunabilmesi ve Nefes’in hissettiklerini daha iyi aktarabilmem amacı ile yayınlanmasına muvafakat etmediğini çekimde yer aldıktan sonra bildirdi. Yanımda olduğunuz, bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Mutlu bir yıl geçirmenizi dilerim…”

Bu açıklamalar ardından Yapımcı Osman Sınav ve İrem Helvacıoğlu arasında bir tartışma yaşandığı iddia edilmiş Sen Anlat Karadeniz ekibinden çıkarılacağı şeklinde konuşmalar ortaya atılmıştı. Tüm bu iddialar ardından durumun tatlıya bağlanıp bağlanmadığıyla ilgili iki taraftan da bir açıklama gelmemişti. İrem Helvacıoğlu’nun diziden çıkarılıp çıkarılmadığı bilinmiyor…