SON TV

İstanbul Emniyeti’nde acı kayıp! Hilmi Korhan Zilcioğlu hayatını kaybetti!

İstanbul eski İl Emniyet Müdür Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Hilmi Korhan Zilcioğlu hayatını kaybetti.

İstanbul Emniyeti’nde acı kayıp! Hilmi Korhan Zilcioğlu hayatını kaybetti!

Daha önce İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini başarıyla sürdüren Teftiş Kurulu Çalışma Merkezi Koordinatörlüğü’nde görevli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Hilmi Korhan Zilcioğlu’nun beyin tümörüne bağlı tedavi gördüğü özel bir hastanede yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Acı kayıp Emniyeti ve Zilcioğlu’nun yakınlarını yasa boğdu. Edinilen bilgiye göre, Zilcioğlu’nun cenazesi 6 Şubat 2020 Perşembe günü Ataköy 5. Kısım Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı ardından Bakırköy Osmaniye Mezarlığı’na defnedilecek.

Hilmi Korhan Zilcioğlu ile ilgili görsel sonucu"

HİLMİ KORHAN ZİLCİOĞLU KİMDİR?

1 . Sınıf Emniyet Müdürü olan Hilmi Korhan Zilcioğlu 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Evli ve 1 kız çocuğu babası olan Zilcioğlu, 1994 yılında Komiser Yardımcısı olarak Muğla Emniyet Müdürlüğü’nde göreve başladı. Zilcioğlu, 2000 – 2004 yılları arasında Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’nde göre yaptıktan sonra İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev aldı. İstanbul’da göreve başladıktan sonra 2009 yılına kadar Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü, Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü kadrolarında görev yaptı. Zilcioğlu,  2009 yılında Eyüp İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı’na getirildi. Zilcioğlu, 2012 yılında Bakırköy İlçe Emniyet Müdür oldu. 2014 yılında Turizm Şube Müdürü görevine getirilen Zilcioğlu, aynı zamanda Polisevi Şube Müdürlüğü’nü de yaptı. 2017 yılında ise İl Emniyet Müdür Yardımcısı görevine getirildi.